10. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Žichlínku hráno 20.05.2023

Soupeři: Fotbal Žichlínek, FO Lanškroun, FC Jiskra 2008

Sestava: Ješina Pavel, Kutil Tomáš, Míša Nágl, Marek Hašek, Filip Švercl, Jan Motl, Maty Wendl, Jakub Pecháček,

FK Letohrad – Fotbal Žichlínek 5 : 4

branky: 3× Filip Švercl, 1× Hašek Marek, 1× Ješina Pavel

FK Letohrad – FO Lanškroun 4 : 11

branky: 2× Maty Wendl, 1× Ješina Pavel, 1× Filip Švercl

V 10. kole okresní miniligy nás další program zavedl na hřiště do Žichlínku a spolu s námi i hráče z Lanškrouna a Jiskry. Tento pouťový víkend se bohužel vůbec našim hráčům nepovedl. Bohužel asi se buď viděli ještě na pouti a nebo už na pouti a šlo to na nich znát od prvního do posledního zápasu jinak si bohužel nikdo nedokázal vysvětlit průběh turnaje a to co naši kluci předváděli. V prvním zápase proti Jiskře 2008 to bylo jako vždy z počátku ospalé, ale všichni jsme věřili, že se hráči probudí jako vždy, ale to se bohužel nestalo a tak se není čemu divit, že jsme prohráli 2:8 kdy se trefili pouze 1× Ješina Pavel a 1× Maty Wend. V druhém zápase se kluci trochu po důraznějším budíčku od trenéra probudili a v prvním poločase jasně Žichlínek přehrávali a vytvořili si dostatečný náskok, jelikož v druhém poločase opět všichni už asi hlavami lítali někde na pouti. Když rozhodčí pískl konec všem se ulevilo a připsali jsme si vítězství 5:4 kdy se prosadili 3× Filip Švercl, 1× Ještina Pavel a 1× Marek Hašek. Do posledního zápasu trenér i rodiče věřili, že kluci dají vše a ukážou, že fotbal umí hrát, ale bohužel se všichni dospělí spletli a už po prvním poločase bylo defacto rozhodnuto jelikož jsme týmu z Lanškrouna darovali 6 gólů. Po menším povzbuzení do druhého poločasu nastoupil o malinko lepší tým, ale první poločas se dohnat nepodařilo a dostali jsme příděl 4:11. Za nás se trefili 2× Maty Wendl, 1× Ješina Pavel a 1× Filip Švercl.

Ke zhodnocení turnaje nikdo bohužel pořádně nechápal co se s klukama dělo a všichni se shodli, že se na tento turnaj a výkon pokusíme co nejrychleji zapomenout a vrátit se k tomu co umíme a co nás doposud zdobilo.