10. kolo Krajského přeboru mladších přípravek v Pardubičkách

soupiska 2015:

Sebastian Dušek, Šubert Filip, Filip Krejsa, Dominik Šubrt, Matěj Prachař, Bruno Baláš, Pavel Ješina, Marek Hašek, Štěpán Stejskal

Letohrad (2015) x Choceň 3:2
První polovinu zápasu jsme soupeře vůbec nepustili za půlku. Z našeho tlaku vytěžil Bruno, který dal gól na 1:0. Náš nejaktivnější střelec Štěpán nejprve prověřil brankáře z přímého kopu a vzápětí ještě z rohu. Další gól přidal Vojta, po krásné individuální akci. Poločas tak skončil 2:0. V druhé půli se Choceň osmělila a několikrát vážně ohrozila naší branku. Brankář Filip měl plné rukavice práce. Na povedenou střelu k tyči však nestačil. 2:1. Další branku Letohradu pak přidal Bruno, kterému se podařilo zachytit rozehru soupeřova gólmana. 3:1. Další změna skóre nastala po našem špatně záchraném rohu. 3:2. Choceň měla ještě několik dobrých příležitostí na vyrovnání. Štěstí ale stálo při nás.

Letohrad (2015) x Česká Třebová 3:5
Celý zápas se odehrál ve stejném módu. My jsme byli u míče, tlačili jsme, stříleli jsme z uctivé vzdálenosti a góly střílel soupeř. Z první velké trebovské akce jen zazvonila tyč. Pak v rychlém sledu nasledovali: roh 0:1 a brejk 0:2. Štěpánovi se podařilo snížit na 1:2 střelou brankáři mezi nohy. Před koncem 1. poločasu došlo k nedorozumění při naší rozehře a zpětná přihrávka brankáři zapadla do naší branky. 1:3. V druhém poločase v brance vystřídal Domču Filip. Bohužel trápení v rozehře od branky pokračovalo a Třebová z toho težila. 1:4. Několik minut před koncem zápasu jsme se pokusili s výsledkem něco udělat. Štěpánovi se podařilo 2x skórovat. 3:4. Po našem dalším náporu soupeř opět využil brejku a bylo vymalováno. 3:5

Letohrad (2015) x Pardubičky 3:11
Dlouhá pauza mezi zápasy nám nesvědčí. Něž jsme se stačili proti Pardubičkám rozkoukat, tak už jsme 0:3 prohrávali. Soupeř předváděl pěknou kombinační hru. I když jsme bojovali tak míče z branky jsme lovili my. 0:5. Radost nám udělala parádní akce po linii Maty - Štěpán - Maty. 1:5. Bohužel jsme před přestávkou dostali ještě 2 fíky. 1:7. V druhém poločase jsme zvýšili obrátky a byli Pardubičkám vyrovnaným soupeřem. Přes naši snahu jsme nedokázali s výsledkem nic udělat krom menší korekce v podání Dominika a Štěpána. I tak patří klukům za bojovnost pochvala.

Choceň – Letohrad (2016)
6:3
Branky : Kutil, Petrlák, Sklenář
Soupiska : Felix Novotný, Honzík Motl, Ondra Nágl, Martin Choma, Ondra Pliska, Ondra Petrlák, Tomáš Kutil, Dan Sklenář, Milda Loufek, Illja Torchuk
Ve třetí minutě se Choceň ujala vedení, ale naši obratem reagovali a Kůťa o minutu později srovnal. Po našem srovnání jsme se více drželi na balónu a byli na hřišti lepší. Nejprve Dan utekl po lajně a poslal střelu na bránu, bohužel však přímo do náruče gólmana. Hned po rozehrávce se k míči dostal Milda a běžel sám na bránu, jeho bodlo však skončilo vedle brány. Poločas tedy končil 1:1. Druhý poločas jsme opět začali lépe a Ondra Petrlák dopravil míč za záda gólmana. V ten moment však naši přestali hrát a Choceň náš začala přehrávat. Příštích sedm minut bylo plné chyb z naší strany a každou chybu soupeř trestal. Před koncem utkání jsme tedy prohrávali 6:2. Dvě minuty před koncem snižoval na konečných 6:3 Dan.

Česká Třebová – Letohrad (2016)
10:1
Branky: Loufek
Soupiska: Felix Novotný, Honzík Motl, Ondra Nágl, Martin Choma, Ondra Pliska, Ondra Petrlák, Tomáš Kutil, Dan Sklenář, Milda Loufek, Illja Torchuk
Česká Třebová na nás nastoupila hned od prvních minut. Ve třetí minutě se ujali vedení, kdy nás přečíslili 3 na 1. První naše akce byla zakončena gólem Mildy, kdy snížil náskok Třebové na 4:1. Třebová však byla jasně lepší a my jsme se jich báli a nedostupovali jsme je. Postupně jsme odpadali fyzicky a utkání končilo skórem 10:1.

Letohrad (2016)  –Pardubičky
2:3
Branky: Loufek, Nágl
Dnešní poslední zápas byl velice vyrovnaný. Hned v šesté minutě se skvěle prosadil Milda a poslal nás do vedení. Obratem rozhodčí pískl penaltu proti nám, ale soupeř ji poslal několik metrů vedle brány. Utkání bylo vyrovnané na obě strany, ale před koncem poločasu soupeř vyrovnal. V 19. minutě zahrál trestňák Martin a pro vyražený míč si zaběhl Ondra Nágl a prostřelil gólmana. Pak jsme ale udělali několik chyb při rozehrávkách a ztratili skvěle rozehraný zápas, který nakonec končil 2:3 v náš neprospěch.