Neděle 26.9. 2021 v Moravské Třebové

Soupeři : SKP Moravská Třebová , TJ Svitavy

Hráno zápas 2×17 min (po domluvě se soupeři)

Sestava A Kryštof Kubelka , Oskar Novotný , Tom Strnad , Fanda Douša ,Šimon Zářecký , Kuba Jánský, Adam Bartoš (první zápas) , Mikyska Tobiáš (druhý zápas).

Sestava B : Tobiáš Mikyska ( první zápas), Vojta Václavek ,Maty Pirkl ,Adam Bartoš (druhý zápas), Lojzik Frydrych , Váša Skalický , Bartoš Matěj , Domča Šubrt , Sebik Dušek .

FK Letohrad A  – SKP Moravská Třebová A 4 : 5

branky: 3× Strnad, Douša

FK Letohrad A – TJ Svitavy A 3 : 12

branky: Zářecký, 2× Strnad

FK Letohrad B  – SKP Moravská Třebová B 2 : 12

branky: Pirkl ,Bartoš Matěj

FK Letohrad B – TJ Svitavy B 2 : 13

branky: 2× Bartoš Adam

Naše nejdelší cesta na turnaj do Moravské Třebové a hodně ranní vstávání.

LETOHRAD A – První zápas proti domácím byl hodně vyrovnaný. V zápase jsme dvakrát vedli, ale bohužel o gol prohráli. Tři goly které jsme dostali byly z kategorie hodně laciných a smolných. Goly nás hodně mrzely . Ve druhém utkání proti soupeři ze Svitav nás soupeř přestřílel , ale hlavně byl fyzicky vyspělejší a většina našich hráčů měla k soupeři velký respekt. Rozdíl byl hodně znát , i tak si všichni naši hráči zaslouží pochvalu a rodiče poděkování za podporu .

LETOHRAD B – Další kolo nás zavedlo na půdu SKP Slovan Moravská Třebová Zde byli našimi soupeři domácí hráči a hráči z TJ Svitavy. První zápas jsme odehráli proti domácím a bohužel naše sestava doplněná o hráče ročníku 2015 na domácí nestačila a odvezla si debakl 2:12. V druhém zápase proti TJ Svitavy jsme měli rychlý nástup a už po pár vteřinách vyhrávali 1:0, ale bohužel spoustou nevynucených chyb se hráčům ze Svitav podařilo výsledek otočit a nakonec nám na cestu domů přibalit 13 gólů. Hráčům se nedá odepřít bojovnost a chuť, ale bohužel nás dneska srazil velký počet chyb. Na závěr chci poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu, servis a povzbuzování

Děkujeme. Mikyska J. / Dušek P .