Turnaj mladších přípravek v Letohradě

Středa 7.9. 2022

Soupeři : TJ Svitavy, z.s., FK Česká Třebová z.s, Jiskra Ústí n. Orlicí , FO Lanškroun, z.s. , FK Spartak Choceň,z.s.

Hráno zápas 1×20 min

****Sestava :**** Tom Strnad, Kuba Jánský, Adam Bartoš, Šimon Zářecký, Lojzík Frydrych, Oscar Novotný, Kuba Halbrštát , Olí Křivohlávek , Bruno Baláš.

FK Letohrad  – FK Spartak Choceň 5 : 0

branky: 2× Strnad , Frydrych , Halbrštát , Křivohlávek .

FK Letohrad  – FO Lanškroun 7 : 2

branky: Zářecký, Bartoš , 2× Strnad , 2× Halbrštát , Křivohlávek .

FK Letohrad – TJ Svitavy 3 : 9

branky: Strnad ,2× Halbrštát

FK Letohrad  – Jiskra Ústí n. O. 0 : 4

FK Letohrad  – FK Česká Třebová 1 : 5

branky : Křivohlávek

Tuto středu 7.9. byl pořádán turnaj v rámci celorepublikové soutěže Ondrášovka cup (Planeo Cup Pohár mládeže). V Letohradě se sešlo celkem 6 týmů. Soupeři přijeli z Chocně, Lanškrouna, Ústí nad Orlicí, Svitav a České Třebové. Hrál každý s každým a jednotlivý zápas trval 20 minut a poté následovala desetiminutová přestávka. Do dalšího kola postupoval první a druhý tým. O krásné fotbalové akce rozhodně nouze nebyla. Letohrad si držel postupovou šanci. První dva zápasy s Chocní a Lanškrounem s přehledem vyhrál. Celkem padlo při prvních dvou zápasech 12 gólů do soupeřovi sítě. Hra měla náboj a kluci pracovali jako dobře promazaný stroj. Při třetím zápase se Svitavami jsme zaspali začátek a soupeř nám ujel doslova o parník. Devět gólů v naší sítí se dohnat již nepodařilo. V posledních dvou zápasech jsme již nenašli dost sil uhrát pro nás postupový výsledek. Hra se sice dařila, bylo to hratelné a vyrovnané, ale chyběla koncovka. Břevno párkrát zazvonilo a smůla se lepila na paty při tutových šancích. Konečné umístění na čtvrtém místě určitě stojí za pochvalu. Děkujeme všem zúčastněným hráčům, pořadatelům, fanouškům. Byl to krásný sportovní zážitek. Držíme našemu týmu palce v dalších turnajích a zápasech. Však podzim nám jich přinese dost. Děkujeme. Mikyska J. / Frydrych J.