Sestava: Domča Šubrt, Sebík Dušek, Bruno Baláš, Tom Strnad, Honzík Malínek, Oskar Novotný, Miky Herman

Zápasy a střelci:

Letohrad : České Heřmanice 3:1, střelci Bruno, Tom a Sebík

Letohrad : Orlicko 5:3, střelci Tom 4×, Bruno

Letohrad : Česká Třebová „A“ 1:0, střelec Tom

Letohrad : Polička 3:0, střelec Tom 3×

Letohrad : Svitavy 2:0, střelec Tom 2×

Letohrad : Česká Třebová „B“ 2:0, střelci Tom a Bruno

V sobotu 4.2. jsme se zúčastnili turnaje v České Třebové pro hráče ročníku 2015. Vzhledem k tomu, že se nám zdraví hráčů docela přálo a podařilo se nám poskládat silný výběr, jsme odjížděli s tajným přáním udělat s kluky pěkný výsledek, protože naše 2015 v trénincích makají a zlepšují se trénink od tréninku.

No a podařilo se. Za tento turnaj si všichni kluci zaslouží poděkování, protože tento turnaj opravdu odmakali. Hráli jsme jako tým a první místo si opravdu zasloužili. Všechny zápasy jsme vyhráli, dostali jen 4 góly a jeden z nich z penalty, takže ze hry vlastně pouze 3. Mám opravdu radost, jak k tomu kluci přistoupili, jak chtěli hrát, jak se doplňovali. Předváděli opravdu krásný akce s přihrávkami a kličkami. Tom obhájil nej střelce z minulého českotřebovského turnaje (12 gólů). A upřímně jsme neskromně pomýšleli i na další individuální ocenění pro nej hráče turnaje a nej brankáře, protože ten turnaj se nám fakt povedl…no ale asi nám nemohli dát všechno. No a jak to nakonec shrnout?? Byla to prostě pecka. Ve všech zápasech jsme dominovali a za vítězstvím si šli od začátku do konce. Děkujeme všem rodičům a příznivcům letohradského fotbalu za podporu a dopravu na turnaj.