2.kolo Krajského přeboru mladších přípravek v Lanškrouně

Soupeři: FO Lanškroun, SKP Slovan Moravská Třebová, SK Vysoké Mýto

Sestava 2: Bruno Baláš, Domča Šubrt, Sebik Dušek, Pája Ješina (druhý a třetí zápas ), Filip Švercl (první zápas), Vojta Šubrt, Milda Loufek, Honza Malínek

Sestava 1: Illja Torchuk, Mára Hašek, Felix Novotný, Ondra Nágl, Pája Ješina (první zápas), Filip Švercl (druhý a třetí zápas), Miky Herman, Dan Sklenář

FK Letohrad 1 – SK Vysoké Mýto 0 : 5

Sestava 2 V neděli 17.9.2023 jsme odehráli turnaj v Lanškrouně, na který jsme bohužel měli hodně omluvenek a absencí. V každém týmu jsme měli sedm hráčů, převážně ročníku 2016.

Lanškroun : Letohrad 6:3 Začátkem zápasu se nám podařilo střelit dva rychlé góly. Měli jsme ještě několik dalších krásných šancí, které jsme bohužel nevyužili, za to soupeř využil skoro všechny své šance. Škoda, že se nám nepodařilo tento zápas dohrát alespoň na remízu. Lanškroun ještě ke konci zápasu nastřelil tyč a břevno. Góly: Č.7 Bruno , č.16 Fíla, č.5 Milda

Letohrad : Moravská Třebová 1:8 Soupeř nás tento zápas přehrál, jenom je škoda, že se nám z nějakých našich šancí nepodařilo tento výsledek upravit. Dost našich šancí , i vyložených, kluci nedali a ani samotné zakončení jenom před gólmanem neskončilo brankou. Góly: č.7 Bruno

Vysoké Mýto : Letohrad 10:1 Tento zápas už kluci byli značně unaveni a dělalo se spousty osobních chybiček. Bohužel soupeř je uměl hned potrestat. Hodně absencí a složení mužstva spíše mladšími hráči, i menší možnost vystřídání, se na tomto turnaji značně podepsala. Góly: č.12 Honzík

Sestava 1 Lanškroun : Letohrad 4:1 Začátek utkání byl vyrovnaný. Nedali jsme několik šancí, na které soupeř vždy rychle reagoval a většinou šance proměnil. Kluci vybojovali proti silnému soupeři slušný výsledek.

Letohrad : Moravská Třebová 6:1 Od začátku jsme utkání kontrolovali, soupeř snižoval na 5:1, na což jsme ale rychle reagovali a upravili skóre na konečných 6:1. V tomto zápase jsme byli lepší.

Vysoké Mýto : Letohrad 5:0 (první poločas 0:0) První poločas skvěle vybojovaný. Šance na obě strany. Druhý poločas hrál soupeř více do těla (často až za hranící, kde rozhodčí neodpískal fauly) a dařilo se mu dát góly z většiny svých šancí. Nám se naopak nedařilo proměňovat. Kluci však bojovali do závěrečného hvizdu. Za to musíme všechny hráče pochválit.

Děkujeme všem rodičům a příznivcům letohradského fotbalu za jejich pomoc a podporu na turnaji. Další turnaj odehrajeme v sobotu 23.09.2023 od 9:00 hod. v Litomyšli. Odjezd autobusem z parkoviště u hřiště FK Letohrad v 7:00 hod.