FK LETOHRAD – FK Česká Třebová 2 : 4 (2 : 1)

branky: Gregor 2

sestava: Pavlík – Fišer M., Fišer J., Nastoupil, Třetina – Vinkler, Šítek, Šulc, Kubelka, Vítek – Švercl, Sladký

V neděli v obědovém čase k nám zavítal silný tým z České Třebové. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný a jeden útok střídal druhý a šance byli na obou stranách.Nám se podařilo dvě proměnit a do kabin se šlo za stavu 2:1. Po změně stran na nás však soupeř vlítnul a my jsme začali šlapat vodu. Nedařilo se nám podržet balón a bylo tam plno zbytečných ztrát. Směrem dopředu jsme přestali být nebezpeční a soupeř nás začal přehrávat. Bohužel se nám na začátku druhého poločasu zranili dva hráči a kluci dohrávali na pokraji svých sil. Tentokrát byl soupeř lepší a zaslouženě si odvezl 3 body.