FK Letohrad B – Sokol Tatenice 11 : 5 (4 : 2)

Branky: 4× Sladký, 3× Kanón, 2× Jirucha, 1× Nastoupil, 1× Vinklér

Sestava: Třetina Jakub – Sladký Jiří, , Frydrich Jan, Hrabáček Patrik, Kanón Robin, Vítek Filip, Jirucha Tomáš, Nastoupil Ladislav, Adamec Daniel, Vinklér Matouš.

Náš B tým mladších žáků přivítal na domácím hřišti soupeře ze středu tabulky. Již od začátku utkání se hrálo podle našich not a hned v úvodu se ujímáme vedení. Do konce poločasu jsme přidali po pěkných akcích další tři góly, soupeř hrozil jen sporadicky a upravuje poločasový výsledek na 4:2. Ve druhém poločase na náš tým soupeř vlétl, začal naše hráče napadat již na rozehrávce od brankáře a po individuálních chybách brzy snižuje dvěma rychlými góly ve 43 a 45 min na 5:4. Bylo jasné, že takto soupeř dlouho nevydrží. Od 50 min udáváme tempo utkání už my, soupeř odpadá a dokonce utkání přidáváme dalších šest golů a vítězíme 11:5.