Mladší žáci s přehledem vyhráli v Moravské Třebové

SKP Slovan Moravská Třebová – FK Letohrad 0 : 13

Góly: Gregor 3, Sladký 3, Adamec M. 2, Šulc, Šítek, Třetina, Pavlík, Frydrych

Sestava: Pavlík Radek – Adamec Michal, Třetina Jakub, Šulc Ben, Kanon Robin, Sladký Jiří, Šítek Vojta, Gregor Alex, Kubelka Váša, Frydrych Honza, Vítek Filip

Radim Adamec: Předposlední kolo krajského přeboru mladších žáků jsme odehráli v Moravské Třebové. Soupeři se v letošním ročníku příliš nedaří, aktuálně je na předposledním místě tabulky. My jsme jej ale nepodcenili, do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a s vysokým nasazením. Hned od prvních minut jsme brankáře soupeře zasypali sprškou střel a měli jsme štěstí – hned v 5. a 6. minutě jsme šli do dvoubrankového vedení. Kluci se dostali do pohody a předváděli velmi dobrý kolektivní výkon. Stejně jako v minulých zápasech, i tentokrát jsme se snažili o rozehru po zemi do stran, centry od krajních záložníků do velkého vápna a časté zakončení. Naši kluci hráli velmi dobře, ale je nutné podotknout, že soupeř nás tentokrát moc neprověřil. Nám to naopak po celý zápas lepilo a dali jsme góly po centrech ze strany a následných dorážkách, po samostatných průnicích, střele z dálky, po rohu hlavou i nohou, jednou dokonce po náběhu brankáře na roh. I když jsme tentokrát jeli v lehce oslabené sestavě a měli jsme pouze dva hráče na střídání, kluci zápas zvládli a všichni si zaslouží pochvalu.