FK Letohrad – FK Česká Třebová 6 : 2 (4 : 1)

Góly: Peřina M. 3, Řehák J. 2, Hulinský F.

Sestava: Lučynskyj Artem – Vosecký Matouš, Třetina Jakub, Fišer Jan, Adamec David, Peřina Marek, Kubelka Václav, Šulc Ben, Makar Jaroslav, Řehák Jaroslav, Hulinský Filip, Štěpán Mike, Tejkl Filip

Díky deštivému počasí na počátku dubna jsme měli odložený zápas s Českou Třebovou. Sehráli jsme ho v náhradním středečním termínu – 3.května. Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře, se kterým se velice dobře známe, neboť jsme proti sobě nastoupili několikrát v rámci Letohradské zimní ligy. Po velmi dobrém zápase v Lanškrouně jsme se chtěli prezentovat stejným výkonem i proti ČT. Ale tentokrát se nám to v prvním poločase moc nedařilo. Ač jsme chtěli kombinovat, neměli jsme na kopačkách klid, kupili jsme mnoho nepřesností. Soupeř se prezentoval pěkným kombinačním fotbalem a po většinu první půle nás přehrával. My jsme měli extrémně nakloněnou paní Štěstěnu. Po 35 minutách jsme vedli 4:1, a to především díky střelecky bezchybnému Marku Peřinovi, který z téměř nulových šancí dokázal vstřelit hattrick. V kabině jsme si popsali naše chyby a znovu zopakovali, co chceme hrát. A ve druhé půli byl náš výkon výrazně lepší. Soupeři jsme již nedávali mnoho prostoru ke hře, drželi jsme míč na svých kopačkách, zpřesnili přihrávku a vytvářeli si šance. Pozitivem zápasu byl i zápis dvou dalších hráčů do střelecké listiny – Jára Řehák dokázal po rychlých útocích vstřelit 2 góly a Filip Hulinský nádherně vymetl ze 20 metrů pavučinku soupeřovy branky. Ne vždy jde vše hladce, ale my jsme si s tím tentokrát dokázali poradit. Díky patří klukům i fanouškům – rodičům, kteří nás perfektně povzbuzovali a na závěr si s námi užili bouřlivou děkovačku. Radim Adamec