SK Polička – FK Letohrad 4:2 (4:0)

Góly: Pešek, Kubelka

Sestava: Adamcová V. Adamec D., Dušek M., Kubelka V., Kučírek E., Lučynskyj D., Marek M., Motl T., Pantsulych A., Pešek R., Řehák J., Straka J., Šubrt A.

Osmé kolo krajského přeboru mladších žáků jsme odehráli v Poličce. V prvním poločase byl obraz hry vyrovnaný. Ani jedno mužstvo si nevytvořilo trvalou herní převahu. Přesto jsme do kabin odcházeli za stavu 4:0 pro domácí. V klíčových momentech před naší brankou jsme nebyli důrazní a vlastními chybami jsme soupeři dovolili skórovat. Do druhé půle jsme vstoupili rázně, hráli jsme soupeři více do těla, vyhrávali souboje a následně jsme si vytvořili mnoho šancí. Během chvíle jsme vstřelili dva góly a nadále jsme měli převahu. Branka soupeře pro nás ale byla zakletá, proto jsme prohráli 4:2. Pro nás ponaučení – vedle snahy o technický fotbal nesmíme zapomenout i na důraz v soubojích. Pro kluky je pochvala za druhý poločas. Herně jsme předvedli dobrý výkon, výsledek bohužel vyzněl pro soupeře. Radim Adamec