TJ Jiskra Litomyšl/České Heřmanice – FK Letohrad 0 : 4 (0 : 1)

Góly: R. Pešek, D. Lučynskyj, J.Baláš , E.Kučírek

Sestava: David Lučynskyj, Daniel Adamec, Matouš Dušek, Václav Kubelka, Eliáš Kučírek, František Kaška, Tomáš Motl, Roman Pešek, Jaroslav Řehák, Jáchym Baláš, Alex Šubrt, Veronika Adamcová, Matouš Kubelka, Andriy Pantsulych

Hrací doba: 2×35min

V neděli jsme vyrazili k nováčkovi soutěže z Litomyšle. Zápas se odehrál na umělé trávě a chvilku trvalo, než si hráči na tento rychlý povrch zvykli. Od začátku zápasu jsme na soupeře tlačili a ten se na naši polovinu hřiště dostával vyjimečně. Vytvářeli jsme si obrovské šance, ale trápila nás koncovka. Když už se poločas chýlil ke konci vystřelil Váša na gólmana, který však míč neudržel a mohl ho tak Roman dorazit do brány a rozjásat tak Letohradské fanoušky. Druhý poločas opět začal tlakem na soupeře s tím rozdílem, že se nám konečně začala dařit koncovka. Ve 38 minutě po skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval David, který nekompromisně zavěsil pod víko. Ve 43.min přidal gól Jáchym. V 60min. poslal Jáchym „pravou českou uličkou“ do úniku Eliáše, který doslova vykoupal brankáře a do prázdné brány poté uzavřel skóre zápasu na 4:0. Musíme pochválit všechny hráče za snahu, téměř žádný souboj nebyl vypuštěn. Nyní se již budeme připravovat na domácí zápas a soupeře z České Třebové. Doufáme, že dorazí žáky podpořit co nejvíce fanoušků.