FK Letohrad – FK Česká Třebová 3:3 (1:2)

**Góly: **Kubelka V. 2, Baláš

Sestava: Adamcová Verča, Dušek Maty, Kubelka Váša, Kubelka Maty, Kučírek Elda, Lučynskyj David, Marek Míla, Motl Tom, Pantsulych Andy, Řehák Jára, Kaška Fanda, Zverec Honza

Předposlední desáté kolo krajského přeboru mladších žáků jsme odehráli doma proti tradičnímu soupeři z České Třebové. Minulý týden nás zdobila bojovnost po celý zápas a stejně jsme chtěli vstoupit o do tohoto zápasu. Bohužel odhodlání zůstalo v šatně a my jsme začali na půl plynu. Soupeř toho využil a rychle se dostal do vedení 2:0, když jsme mu dvakrát umožnili lehký průnik středem pole. Poté jsme provedli pár změn v sestavě a znovu si vysvětlili, co chceme hrát. Druhou část prvního poločasu jsme už odehráli lépe a těsně před koncem jsme snížili, když po rohu Jáša Baláš přehodil hlavičkou brankáře. Ve druhém poločase už to byla jiná káva. Váša Kubelka se ukázal jako správný kapitán – nejprve se nejlépe zorientoval po závaru před brankou soupeře, a krátce poté si naběhnul na přetažený roh od Eliáše Kučírka a hlavičkou nedal brankáři šanci. Následně obě mužstva předváděla celkem pěkný, ale hlavně bojovný výkon. Soupeř střelou ze střední vzdálenosti vyrovnal. Posledních 10 minut se akce střídaly na obou stranách, obě mužstva chtěla vyhrát. Do toho se zapojili i fanoušci obou mužstev a hnali své miláčky vpřed. Nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou. Na příště se musíme vyvarovat výpadků v bojovnosti. Zápas se sám nevyhraje. Naopak pochvala pro všechny, že se dokázali za nepříznivého stavu zvednout a vrátit se do zápasu. Díky i rodičům za skvělou atmosféru. Radim Adamec