Masokombinát Polička - FK OEZ Letohrad 1 : 3 (0:3) Sestava: Wendl - Nastoupil, Macek, Faltus, Lukes - Prokopec (63.Černohorský), Krejčí, Huška, Lipenský (63.Pokorný) - Lukeš, Kabourek D?ležité a zasloužené vítězství na hřišti nebezpečné Poličky. Zápas jsme rozhodli kvalitním výkonem hlavn? v prvním poločase. Oproti nevyda?enému zápasu s Hlinskem jsme udělali hned tři změny v sestav?, postrádali jsme nemocné ?i zraněné Bednáře, Horáčka a Gela. Do zápasu jsme vtrhli jak uragán a za 20 min. bylo o zápasu rozhodnuto. V 4 min. prošel do vápna Faltus předložil tutovku Lukešovi, který rozvlnil síť. Naši radost ale p?ekazil nesmysln? odmávaným ofsajdem domácí pomezní rozhodčí. V 5 min. střílel nad branku Lukes. V 8 min. našel Huška přihrávkou Krejčího, který ale branku netrefil. V 10 min. rozehrál Kabourek trestný kop, který skončil na břevn? domácí branky a odražený míč zakončil hlavou nad Lukes. První branka zápasu přišla v 11 min., kdy rohový kop Kabourka zužitkoval hlavou Krejčí - 0:1. V 16 min. střílel do brankáře Lukes. V 18 min. vystřelil bez přípravy tvrdě z 20 metrů Krejčí a brankářem vyražený míč vrátil do sítě Lukeš - 0:2. O tři minuty později začal akci dlouhým výkopem brankář Wendl a odražený míč napálil z dálky do sítě prava?kou Kabourek - 0:3. V 22 min. přišla první šance domácích, ale Wendl střelu domácího útočníka vyrazil na tyč. V 25 min. šel důrazn? do vápna Kabourek, ale brankář byl na místě. V 30 min. střílel nad Krejčí a o minutu později neproměnil šanci hlavou Lukeš po centru Prokopce. Poločas ukončil neprom?n?nou šancí Kabourek. Úvodní šanci druhé půle si vytvořil v 37 min. Lukes, ale jeho střela míčila pouze do středu branky. V téže minutě neproměnil šanci zblízka Kabourek. V 41 min. se uvolnil na levé straně Lipenský, ale jeho přihrávku neproměnil Lukeš. Penaltu odpustil rozhodčí domácím v 45 min.,kdy Hušk?v trestný kop zakončil střelou Krejčí, ale domácí obránce vyrazil míč rukou. V 46 min. domácí z ojedinělého protiútoku snížili, když střela-centr prošla Wendlovi mezi prsty - 1:3. V 54 min. p?ipravil střeleckou pozici Lukeš pro Lipenského, jeho střela se ale mezi tyče nevešla. Další naši šanci neproměnil v 67 min. Lukeš. Te?ku za zápasem napsal v 70 min. střídající Černohorský, ale ani jeho střela gólem neskončila. Příspěvek dodal: Šedivý Luděk