FK OEZ Letohrad - FK AS Pardubice B 0 : 1 (0:0) Sestava: Wendl - Lukes, Macek, Faltus, Gelo (38.Černohorský) - Prokopec, Krejčí (44.Nastoupil), Huška, Lipenský - Lukeš (36.Pokorný), Kabourek První porážka v sezón? a ztráta vedoucí p?í?ky tabulky krajského přeboru. Za ustrašený výkon,především poločase, jsme si snad ani bodovat nezasloužili. Soupe? neponechal nic v náhod? a na klí?ový duel jara povolal hned 4 hráče kádru A mužstva ligových žák?. Od začátku zápasu se hrálo hodně opatrně, nám jako by nervozita až příliš svazovala nohy. První šance zápasu přišla v 12 min. kdy Lipenský odcentroval a odražený míč střílel nad Lukes. O dvě minuty později rozehrál Kabourek standardní situaci a míč skončil těsně nad brankou. Poté převzal otěže zápasu náš soupeř a do konce poločasu byl lepším mužstvem, brankovou p?íležitost si ale stejn? jako my nevypracoval. Naše hra v prvním poločase byla až příliš alibistická, spoléhali jsme se pouze na nakopávané míče, které bez problém? hlídal soupeř. Do druhého poločasu nahradil zraněného Lukeše Pokorný. V 38 min. přišel rozhodující moment zápasu, Gelo ztratil na půlce míč a hosté z rychlé akce vstřelili vedoucí gól - 0:1. Tento moment nás trochu nabudil a vynutili jsme si optickou převahu. Šance na vyrovnání měli Lipenský a Pokorný, ale bez efektu. Na druhé straně měli hosté stoprocentní šanci, tu ale zlikvidoval Wendl. Poslední šance, alespo? na bod, přišla v 67 min., Mackovu gólovou střelu zneškodnil skv?lým zákrokem brankář Machala. Záv?re?nému tlaku již hosté odolali a tak si vezou do Pardubic tři velmi cenné body. Příspěvek dodal: Šedivý Luděk