SKP Moravská Třebová : FK LETOHRAD 1 : 0 (1 : 0)

branky:

K zápasu připraveni : Motyčka – Tejkl, Konečný, Adamec, Třetina, Rozlílek, Látal, Hejzlar, Marek, Kulhánek, Houška, Brebis, Mlynář, Ludka, Řehák

Zápas, který jsme nezvládli. Poslední jarní výjezd se nám vůbec nepovedl, jak výsledkově, tak herně. Věděli jsme o co nám jde v tomto zápase, ale bohužel ty slova, co jsme si řekli v šatně se na hřišti neprojevili. Soupeř hrál důrazně, agresivně a my si s tím neuměli poradit. Co nás mrzí víc, že jsme si nevytvořili ani jednu lepší šanci, střeleckou pozici, zkrátka nic. Můžeme si z toho vzít to, že pokud chceme být úspěšní, tak takhle hrát nemůžeme, vzít si ponaučení a v posledním domácím zápase předvést výkon na takové úrovni, kterým by jsme završili celou sezónu. Jandejsek David trenér: Po celý zápas jsme si nedokázali vytvořit střeleckou příležitost a herní převahu. V zápase chybělo větší nasazení a hlavně bojovnost. Poslední domácí utkaní sehrajeme v sobotu doma s Moravany, kde se bude rozhodovat o konečném umístění v soutěži.