TJ Sokol Dolní Újezd – FK Letohrad 6 : 3 (4 : 2)

branky: Adamec 3

sestava: Pavlík – Šítek, Lucynskyy, Nastoupil, Švercl, Frydrych, Šulc, Makar, Kanon, Adamec, Vítek, Sladký, Hrabáček, Krejsa, Jirucha

Od začátku zápasu jsme na soupeře vlítli a vytvořili si několik šancí, tutovek, které jsme bohužel nebyli schopní zakončit. A trest přišel hned z první šance soupeře, kdy šel hráč domácích do brejku a prostřelil našeho golmana. I dále jsme si , ale vytvářeli šance a byli v přechodové fázi lepší. Bohužel co my za šance nedali, tak soupeř ze 3 šancí, pološancí vstřelil další 3 góly a to především z brejkových situací , které naše obrana vůbec nezachytávala. Naštěstí se nám do poločasu díky Míšovi Adamcovi podařilo hrozivý poločas snížit na 2:4 po samostatných nájezdem, které Míša konečně proměnil. Druhý poločas jsme začali tlakem a opět tam bylo několik šanci, které bychom měli proměňovat. naše převaha v tu chvíli byla znatelná ,ale stále nic. Mohla nám pomoc penalta, kterou jsme kopali po faulu na Fílu Vítka. Bohužel náš tradiční exekutor Ráďa Pavlík tentokrát potvrdil náš zmar a penaltu neproměnil a naopak soupeř hned vykopl balon na útočníka, kterého hlídali hned 3 naši hráči, ale i tak nám z 30 metrů dal gól do prázdné branky, než se náš golman stačil vrátit. Místo snížení na 3:4 jsme naopak prohrávali 2 : 5. Ale i tak jsme stále věřili, že se to musí prolomit a my vytvořené brankové příležitosti začneme proměňovat. Ale toho jsme se bohužel nedočkali a i když Míša završil hattrick , tak bohužel z dalších šancí jsme už gól nedali a soupeř naopak využil dalšího brejku ke vstřelení branky. Dnes to bylo o neskutečné naší neschopnosti vstřelit v jasné pozici branku a naopak o tom, že soupeř 100% využil chyb v naší defenzivní hře a z každé šance nám vstřelil branku. Kdybychom dnes vyhráli 10 : 6, tak by se asi nikdo nedivil, ale na to se bohužel nehraje.