FK Letohrad – FC Jiskra 2008 3 : 2 (1 : 0)

branky: Kalousek 2, Adamec

sestava: Pavlík – Nastoupil, Adamec, Makar, Šítek, Švercl, Vítek, Šulc, Vinkler, Lucynskyy, Sladký, Kalousek, Hrabáček, Jirucha, Krejsa

Z naší strany ne příliš povedený zápas, kde jsme nebyli schopni se vyrovnat s houževnatými hráči Jiskry. Od začátku zápasu se nám nedařilo držet balon ve středu hřiště a řešit vše fotbalově. Bylo to spíše bojovné utkání. Ale i tak jsme se dostali do vedení po důrazu Jirky Kalouska, který v pokutovém území využili zaváhání hostující obrany. Jinak jsme v první poločase moc šancí neměli a i přesto, že se nám párkrát podařilo po křídlech zatáhnout balon, tak většina balonu končila v náruči hostujícího golmana. První poločas skončil 1:0.

Druhý poločas již začal trochu lépe a po pěkné akci z pravé strany se z voleje strefil Míša Adamec a vedli jsme 2:0. Bohužel soupeř využil dvou naších chyb v obraně a během pár minut srovnal na 2:2. Od té chvíle, ale bylo na hřišti jen jedno mužstvo a náš tým se začal hnát za vítezstvím a soupeř se dostával pod tlak, který v posledních sekundách po úniku a následném centru Míši Adamce zužitkoval na malém vápně kanonýr Jirka Kalousek a svým druhým gólem zajistil pro náš tým 3 body.

Zápas to nebyl příliš pohledný ,ale kluky chválíme za touhu zápas vyhrát a v posledních minutách ukázali, jak hodně si za vítězství jdou