FO Lanškroun – FK Letohrad 2 : 2 (0 : 0)

branky: Gregor, Sladký

sestava: Pavlík – Fišer J.,Sladký, Šítek, Nastoupil, Krejsa, Vinkler, Kalousek, Makar, Švercl, Kanon, Gregor, Jirucha, Šulc, Hrabáček, Lucynskyj, Vítek

Do Lanškrouna jsme odjížděli s tím, že chceme bodovat a to nejlépe za 3 body. Zápas se hrál na umělé trávě a chvilku jsme si zase zvykali na tento povrch. Hra byla v prvním poločase vyrovnaná a bylo to o tom, kdo dá první gól. Hrálo se především ve středu hřiště s minimem šanci.I tak to byl vcelku pohledný zápas. To druhý poločas už byl o něčem jiném a hra obou týmů měla svojí kvalitu a bouřlivá atmosféra cca 50 diváků tomu přidala své emoce. Začal se hrát útočný fotbal a oba týmy si šli pro 3 body.Prvního gólu se dočkal soupeř, který byl ve vápně důraznější a po zaváhání obrany a golmana jsme prohrávali 1:0.Po tomto gólu jsme zvýšili obrátky a soupeře jsme začali přehrávat. Bylo tam několik slibných šancí, které jsme však nedokázali dotáhnout do finální fáze.Velkou šanci měl Alex , který šel sám na golmana, ale bohužel se mu nepodařilo dobře postaveného golmana obhodit. Ale i tak jsme cítili, že jsme v této fázi lepší a dále jsme soupeře tlačili. Při jedné takové akci se ve vápně dobře uvolnil Ben Šulcu a soupeř ho doslova sestřelil a tak se kopala penálta, kterou s přehledem proměnil Alex Gregor. Bohužel tento výsledek dlouho nevydržel a z ojedinělé akce a následném rohu, kdy se nám nepodařilo špatně kopnutý roh odvrátit a soupeř následným centrem našel osamoceného hráče domácích a ten nedal našemu brankaři šanci. I tak jsme stále věřili, že na body máme a náš tlak kulminoval ve vyrovnávací branku, kdy se po rohu nejlépe zorientoval Jirka Sladký a prostřelil domácího golmana. Po této brance jsme šli dál za vítězstvím, bohužel několik slibných šanci jsme nedotáhli do konce a tak nakonec zápas skončil asi zaslouženou remízou. Tímto zápasem pro nás skončila podzimní část, kterou strávíme v tabulce na 3.místě. Určitě jsme měli mít více bodů a atakovat první příčku, bohužel celou podzimní část nás trápila zranění naších opor a ani jednou za podzim jsme neodehráli v nejsilnější sestavě. Snad jsme si toto vybrali a jaro odehrajeme v plné síle.