Mužstvo: starší žáci – U15

zápas: mistrovský

Místo: Letohrad

Datum: neděle 21.4. 2024

Sestava: Pavlík Radek - Třetina Jakub,  Kanon Robin, Nastoupil Dominik, Šulc Ben, Vinklér Matouš, Kubelka Václav, Huška Matěj, Kalousek Jiří, Krejsa Dan, Makar Jaroslav, Hrabáček Patrik, Šítek Vojta, Švercl Dominik, Vítek Filip, Vosecký Matouš

FK Letohrad  5 : 1  FK Slovan Moravská Třebová

V dalším mistrovském utkání se naši starší žáci utkali s týmem Moravské Třebové. Do utkání jsme nastoupili s odhodláním zápas rozhodnout hned na začátku. Již v prvních 10 minutách nastřelujeme třikrát tyč soupeřovi brány a je jen otázka času kdy se prosadíme. Konečně to přišlo ve 29. min, po nedůrazu hostujících hráčů se k míči dostal B. Šulc a prostřeluje vše co mu stálo v cestě, vedeme 1:0. Do konce poločasu ve 37. min se nám daří prosadit ještě jednou a po skrumáži ve vápně se nejlépe z orientuje J. Kalousek a upravuje poločasový výsledek na 2:0. Do druhého poločasu jsme sestavu malinko přeskupily a hned od začátku to bylo znát. Ve 41. min vedou naši borci pěknou kombinační akci po levé straně, následný centr sklepává náš útočník na velké vápno a F. Vítek střelou z voleje dává branku na 3:0. Opět v 50. min po pěkné individuální akci z levé strany přichází centr do vápna a střelou uklízí do brány soupeře M. Huška. Stav 4:0. Ještě v 57. min se střelou z velkého vápna prosazuje D Švercl 5:0. Soupeř má po celý zápas jen náznaky šancí, bohužel z jedné z nich snižuje v 78. min na 5:1 a tak končí celý zápas.