Mužstvo: starší žáci – U15
zápas: mistrovský
Místo: Česká Třebová
Datum: neděle 14.4. 2024

Sestava: Pavlík Radek – Kanon Robin, Nastoupil Dominik, Šulc Ben, Vinklér Matouš, Lučynskyj Artem, Švercl Dominik, Vítek Filip, Gregor Alex, Šítek Vojta, Vosecký Matouš, Třetina Jakub, Huška Matěj, Kalousek Jiří, Krejsa Daniel,

FK Česká Třebová 2 : 0 FK Letohrad
V derby se naši starší žáci utkali s velmi kvalitním soupeřem, který je momentálně na druhém místě. Do utkání jsme šli s tím, soupeře napadat hned při rozehrávce od brankáře a donutit tak domácí k chybám a odkopům od brány. Soupeř se snažil celé utkání přes naší obranu pronikat dlouhými pasy za obranu na rychlého utočníka. Že první poločas skončil 0:0 vděčíme naší obraně a brankáři. I náš tým byl nebezpečný, každou ztrátu soupeře jsme se snažili trestat, bohužel v prvním poločase bez kýženého efektu. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním, prvních 20 minut druhého poločasu jsme domácí donutili k několika chybám ve středu pole a následně jsme šli sami na brankáře, 2x Maty Vinklér a 1x Lexa Gregor, naneštěstí ani jednou jsme neproměnili. Bohužel o osudu utkání rozhodla jedna nešťastná chyba v naší obraně a únik třebovského útočníka, který prostřelil našeho brankáře 1:0. Na konci utkání tentýž hráč upravuje na konečných 2:0. Chtěl bych poděkovat našim hráčům za výkon v zápase, který odmakali.