FK Letohrad - Jiskra Litomyšl/Č.Heřmanice 5 : 1 (2 : 1)

branky: 2 x Huška, Gregor, Vítek, Šulc

sestava: Pavlík - Lucynskyj, Nastoupil, Švercl,Vítek, Kubelka, Šulc, Gregor(K), Sladký, Huška, Makar, Kalousek, Šítek, Krejsa, Třetina, Fišer, Jirucha

Od první minuty jsme soupeře začali tlačít , ale i tak soupeř vstřelil první branku, kdy soupeřovu tvrdou střelu vyrazil náš golman do strany, kde byl, ale neobsazený hráč a ten v klidu usměrnil do prázdné branky.Byla to troch sprcha, ale naše hra nebyla špatná a bylo otázkou času, kdy skorujeme i my. Do šancí jsme se dostávali často a tolik rohu jsme už dlouho nekopali.Bohužel nám chybělo trochu štěstího a i důrazu ve finální fázy. Ale i tak jsme zápas do konce poločasu otočili v náš prospěch a dvěmi brankami jsme se dostali do vedení.

Druhý poločas začal opět naším náporem a bylo jen škoda, že plno krásných akci jsme nedotáhli až do konce.Ale i tak jsme vstřelili ještě 3 branky a nakonec výsledek odpovídá dění na hřišti.

Dalším soupeřem bude , ale silná česká Třebová a tam se teprve ukáže , zda potvrdíme dobrou hru a uspěšný výsledek z domácího zápasu

Hraje se v neděli 14.4. od 9,30 hod v České Třebové