TJ PŘELOVICE - FK LETOHRAD 1 : 1

Sestava: Jan Uhlíř, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Dany Třetina, Marek Adamec, Dominik Hejzlar, Ondra Rozlílek, Jakub Stejskal, Jiří Švercl, Marek Mlynář, Tomáš Halbrštát

Náhradníci: Ondra Kulhánek, Šimon Matějíček, Petr Vávra, Radim Šafář, Prokop Novák

Za krásného jarního počasí jsme přijeli do Přelovic prodloužit vítěznou šňůru z predchozích utkání.
V prvním poločase jsme soupeře několikrát zamkli před jejich brankou,ale vyšli nám i rychlé brejky,ale bohužel ani jedna z mnoha šanci neskončila brankou...
Soupeř se před naší bránu dostal sporadicky,přesto mohl také skórovat. Poločas skončil 0 : 0!
Do druhé půle domácí nastoupili sebevědomě a trochu nás zatlačili.
Hra se vyrovnala a po jednom z rohů se odrazil míč k Hejzlarovi, který křížnou střelou uklidil míč do branky. Z protiútoku vybojovali domácí trestný kop vlevo u rohového praporku. Ze zkráceného rohu domácí přesnou střelou vyrovnali.
Naše bojovnost a odhodlání získat zápas na naší stranu vyšlo naprázdno a tak z Přelovic vezeme pouze ! bod.