Mladší žáci remizovali s Litomyšlí

Datum: 7.4.2024

FK Letohrad – TJ Jiskra Litomyšl 0:0

Góly: x

Sestava: Baláš J., Dušek M., Kubelka V., Kubelka M., Kučírek E., Lučynskyj D., Marek M., Motl T., Pantsulych A., Straka J., Kaška F., Pirkl M., Zverec J.

Druhé jarní kolo krajského přeboru mladších žáků jsme odehráli na domácím hřišti s Litomyšlí. Po minulém zápase jsme chtěli předvést především lepší a bojovnější výkon, zároveň jsme chtěli dát góly. První se nám podařilo, druhé už bohužel ne.

Do zápasu jsme vstoupili výborně. Hned z první akce jsme vybojovali penaltu. K její exekuci se postavil nejzkušenější hráč, ale bohužel to nebyla jeho nejšťastnější chvilka, míč skončil vedle branky. A tento moment jako kdyby předurčil celý zápas. Kluky můžeme pochválit za nasazení, které bylo po celý zápas vysoké. Zároveň jsme hráli technický fotbal – rozehra po zemi na vlastní polovině, rychlý přechod přes střed hřiště, kolmice do křídel, centry před branku. Až potud to bylo na jedničku. Ale ta koncovka. Měli jsme šance na deset gólů, ale nedali jsme ani jeden. Buď nás vychytal výborný brankář soupeře, nebo jsme netrefili branku. Často stálo u soupeře štěstí. Takže musíme makat dále a protrhnout střeleckou smůlu za týden v České Třebové.

Radim Adamec

Představení hráčů - Dorost U19