FK Spartak Choceň : FK Letohrad 0 : 4 (0 : 0)

branky: Stejskal 2, Adamec, Rozlílek

Sestava: Hubálek, Hauf , Uhlíř, Krejčí, Rozlílek, Brůna (65. Halbrštat), Konečný, Adamec , Šantrůček, Marek (72. Vávra) , Mlynář (46. Stejskal)

V neděli v pravé poledne, jsme zajížděli na horkou půdu do Chocně, kteří s námi sousedili v tabulce při stejném počtu bodů, což nám velelo zvítězit a od tohoto týmu se v tabulce odpoutat. Zápas jsme začali prvních 5 minut aktivně, poté byli aktivnější hosté, ale díky naší obraně ,bez vyložených brankových příležitostí, kdy naši obránci blokovali střely nebo odebírali zkušeně soupeři míč. Zhruba od 30minuty první půle začal náš tým mít herní převahu, kdy jsme individuálními průniky soupeře dostávali pod tlak a v poslední minutě jsme mohli dát gól do šatny, ale zabránilo nám v tom břevno a následná dorážka šla nad bránu. Do šaten se o půli šlo tedy za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou a to v útoku ,kam nastoupil Kuba Stejskal. Ten od první minuty hrál jak pokropený živou vodu, udržel v útoku míč, rozdával přesné nahrávky, zkrátka bylo ho plné hřiště a svým výkonem strhnul celý tým, což vyústilo v obrovskou herní převahu a spousty brankových příležitostí. Chlapci podali nejlepší výkon na podzim a za vítězstvím si šli v druhém poločase jako jeden tým, byla vidět chuť a vůle zvítězit. Za tuto snahu byli odměněni 4 góly a nulou v naší bráně. Nutno podotknout, že jsme konečně byli aktivní ve střelbě a také v nacvičených signálech a kluci se přesvědčili, že poctivá práce přináší ovoce (góly). Nezbývá než pogratulovat všem zúčastněným a přát si, aby takový výkon všech byl standardní a ne vyjímkou, protože na trénincích je vidět, že kluci fotbal hrát umí na velmi vysoké úrovni, jen to pomalu, postupně přenášejí do zápasů, což je dobré zjištění do dalších zápasů.