FK LETOHRAD : SK Sokol Prosetín 0 : 0

Sestava: Vávra, Hauf , Uhlíř, Krejčí, Rozlílek, Stejskal, Konečný, Adamec , Šantrůček, Marek , Fogl (Mlynář, Halbrštát, Bedrníček, Hubálek)

V sobotu k nám zajížděl tabulkový soused z Prosetína. Soupeř plný sestavy urostlých hráčů ročníku 2004 ,2005 se našeho prostředí nezalekl a od prvních minut dominoval. Dalo by se říci, že soupeř byl všude. Dobře pokrýval hřiště,kombinoval a hlavně, díky vyššímu vzrůstu,ve vzduchu nám nedal šanci. Naši hráči si se soupeřovou aktivitou a pohybem nevěděl do zhruba 25 minuty rady. Poté se naši hráči pomalu osmelovali, zlepšili přihrávky i pohyb, zjednodušili hru a hlavně přestali hrát vzduchem,což přinášelo ovoce v podobě více držení míče na svých kopačkách,více kombinace na soupeřově polovině a i něco málo šancí. Druhý poločas by se dalo říci, že byl v naší režii, udávali jsme tempo hry a hrálo se ve většině před brankou soupeře. Měli jsme několik slibných příležitostí,ale ve většině z nich jsme netrefili bránu vůbec nebo naopak jsme trefili brankáře. Za druhý poločas patří klukům pochvala za předvedený výkon, chuti po vítězství i za pohyb. Když takový výkon chlapci předvedou v obou poločasech,budem získávat body v každém zápase.

Představení hráčů - Dorost U19

• Jan Fogl