FK Letohrad – Choceň 4 : 1 (4 : 1)

branky: Stejskal 2, Rozlílek, Halbrštát

**Sestava: **Hubálek, Krejčí, Konečný, Adamec, Šantrůček, Uhlíř, Rozlílek, Hauf, Halbrštát, Stejskal, Mlynář ( Marek, Šafář )

Naše mužstvo podalo výborný výkon v posledním fotbalovém zápase, ve kterém jsme porazili soupeře z Chocně 4:1. Hned od začátku jsme byli aktivní a snažili se dostat do vedení. Po několika minutách se nám to podařilo díky gólu Stejskala, který naši týmovou hru posunul o level výše. Za půl hodiny zvýšil vedení Rozlílek po krásné střele z 30 metrů. I když se soupeři podařilo snížit na rozdíl jediné branky, nevzdali jsme se a dále pokračovali v útoku. Stejskal se stal hrdinou zápasu s dvěma góly na účtě, ale i ostatní hráči sehráli důležitou roli v našem vítězství. Halbrštát ješte v závěru první půle dokázal navýšit vedení. Celkově jsme se prezentovali velmi dobře a byli jsme schopni hrát jako tým, což nám umožnilo vyhrát tento zápas. Doufáme, že budeme i nadále pokračovat ve stejném tempu.