SK Prosetín/Holetín : FK Letohrad 2 : 1 (2 : 1)

branka: Mlynář

sestava: Uhlíř – Šantrůček (46.Marek), Fogl, Konečný, Krejčí, Mlynář (63.Vávra), Rozlilek, Hauf , Halbrštrát (63.Bedrníček), Stejskal (79.Šafář), Adamec.

Na hřišti v Holetíně na nás domácí doslova vlétli od úvodního hvizdu rozhodčího. Hned z rozehry založili rychlý útok a hrálo se před naší brankou. Naštěstí naši hráči nezmatkovali, drželi se ve svých pozicích a prostorech, což vyústilo v náš protiútok. Ten svou důsledností proměnil Marek Mlynář v gól a vedli jsme nečekaně v 5.minutě 1:0. Od té doby jsme byli lepším týmem v držení balónu,ale bohužel bez efektu přidání další branky. Soupeř když už získal míč, rychlými nahrávkami se dostal před naší branku,ale jejich střely zablokovala buď obrana nebo náš brankář chytil do rukavic. Až na dvě situace jdoucí po sobě a to ve 30. a 38.minutě,kdy domácí otočili skóre ve svůj prospěch. Tyto góly naše hráče nezlomili a konec prvního poločasu se odehrál opět v naší režii,na soupeřově polovině, ovšem bez kýženého gólu. Druhý poločas se odehrál v podobném duchu,my drželi míč,kombinovali, otáčeli chytře hru,ale gól jsme nedokázali vstřelit. Výsledek je pro nás nespravedlivý, soupeře jsme přehráli fotbalově i fyzicky a že se soupeř bál o výsledek svědčí i ‚natahování‘ času při jejich rozehrávce od brány nebo střídáním v 90. a v 92.minutě. Nezbývá než si spravit chuť ve čtvrteční dohrávce doma s Dašicemi od 17:30h.