FK LETOHRAD, z.s. „B“ – FK Proseč 7 : 0 (4 : 0)

Branky: 5., 10., 35. Nágl, 8., 61. Kabourek, 50. Procházka , 89. Filip.

Rozhodčí: PAGÁČ Ladislav

ŽK: 0 : 1

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Štefek, Jiřánek, Nágl ( 58. Filip ), Šponar (K) , Kabourek ( 62. Chládek Martin ), Shymchyshyn ( 72.Pokorný ), Javůrek (62. Šantrůček )), Hauf, Procházka , Škorpil ( 58. Štusák ).

FK Proseč : Novotný – Vopařil ( 46. Hromádka ), Romportl, Marek Jaroslav (K), Kunhart, Stupavský, Marek Zdeněk ( 68. Marek Martin ), Rybička, Janecký, Síla, Klíma.

V neděli dopoledne jsme v domácím zápase 25. kola 1.A třídy přivítali hráče z FK Proseč. Na podzim jsme jim na jejich hřišti podlehli 1 : 0. Z důvodu potřeby bodovat nám šli vypomoct i hráči z A-týmu. Povedl se nám nejlepší úvod domácích zápasů. V desáté minutě nebylo za stavu 3 : 0, co řešit. Hráči z A-týmu přinesli potřebný klid v koncovce a k nim se hráči B-týmu přidali skvělou kombinací. V tomto duchu se odehrál celý zápas.

Hosté si od nás odvážejí citelnou porážku, buďme ale sebekritičtí, oni měli za sebou dvě svatby , my jen jedno loučení se svobodou.

Příští týden nás čeká poslední utkání sezóny ve Slatiňanech.

Představení hráčů - B muži

• Leoš Lhotský