SK Spartak Slatiňany, z.s. - FK LETOHRAD, z.s. „B“ 1 : 2 (0 : 2)

Branky: 62. Rozsypal – 18. , 41. Procházka.

Rozhodčí: PROKÚPEK Jan

ŽK: 0 : 0

SK Spartak Slatiňany, z.s.:. Dubský ( 46. Fiedler ) – Borovička, Koblasa ( 63. Slavík Matěj ), Kudrnka ( K) ( 46. Rozsypal ), Sotona, Slavík Jakub, Janoušek, Drahý ( 28. Trňák ), Pytlík, Venzara, Chalupník.

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Šponar (K), Chládek Martin ( 83. Zeman Kristián ), Štefek, Šantrůček, Štusák ( 83. Stejskal ), Škorpil, Javůrek ( 62. Filip ), Shymchyshyn, Hauf, Procházka (76. Mařík ).

V sobotu odpoledne jsme dorazili na poslední zápas 26. kola 1.A třídy na hřiště SK Spartak Slatiňany. Oběma mužstvům už vlastně o nic nešlo. Domácí měli před sebou zakončení sezóny a troufám si napsat , že se to na jejich hře projevilo. Hosté se lépe pohybovali a tím pádem i lépe kombinovali. V 18. minutě Letohrad úspěšně zakončuje přímý kop. Procházka to trefil ze 30 metrů k tyči. Další branku přidal před koncem poločasu, kdy nártem vymetl horní roh branky.

Do druhého poločasu vstupují domácí střídáním a i s odhodláním se o výsledek poprat. Zjednodušují hru a tlačí se před branku hostujícího týmu. Až do 62. minuty vše výborně řeší hostující brankař , ale v této minutě má smůlu a jím tvrdě vyražený míč se odráží od domácího hráče do branky. Domácí se nadechují k finálnímu náporu ale hostující mužstvo jim úspěšně čelí.

Odvážíme si tři body, možná to bylo remízové utkání, kdy hostující tým měl výbornou první půlku zápasu a domácí měli lepší druhou..

Co se týká celé sezóny nedařilo se nám na domácím hřišti, jak výsledkově, tak herně. Máme jen 18 bodů. Z venku jsme přivezli pěkných 14.

Představení hráčů - B muži

• Ivan Schymchyhyn