SK Zámrsk - FK LETOHRAD, z.s. „B“ 7 : 0 (2 : 0)

Branky: 7., 62. Bálek, 18. (PK), 80., 81. Jiráský, 79. Dvořák, 90. Gerčák.

Rozhodčí: BLEŠA Oldřich

ŽK: 0 : 1

SK Zámrsk: Syrový – Matoušek (78. Hlaváček), Mudrich (K), Dvořák, Novák, Houžvička (74. Peterka), Gerčák, Formánek, Bezdíček, Bálek ( 65. Csernyanszký), Jiráský (83. Semerád).

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Konečný, Šponar (K), Chládek Martin, Štefek, Šantrůček, Škorpil, Javůrek, Filip, Zeman František, Procházka.

V sobotu odpoledne, po dopoledním zapase A-týmu, jsme dorazili na zápas 23. kola 1.A třídy na hřiště vedoucího týmu tabulky, SK Zámrsk. Předzvěstí rázu utkání už napovědělo naše složení týmu. Jen jedenáct hráčů s 54. letým trenérem ve svém středu. Po dvaceti minutách prohráváme o dvě branky. Ale stále jsme ještě do konce poločasu ve hře.

V druhém poločase se postupem času na naší hře projevuje únava. V 62. minutě dostáváme třetí branku. Úplný zlom nastává v rozmezí 79. a 90. minuty, kdy dostáváme čtyři branky.

Naši hráči až do 79. minuty vydrželi se soupeřem hrát. Pak se zákonitě projevila nemožnost střídání. Kluci si zaslouží pochvalu a zvlášť trenér, který odehrál celé utkání. Za zamyšlení stojí to, že se na lavičce A-týmu nenašel nikdo , kdo by s námi jel. To, že vinnou nemoci, zranění, přijímacích zkoušek a souběhu s dorostem jsme se dostali do početní

nouze se stát může, ale to že musí hrát trenér, protože se někomu nechce, je zarážející.

V dalším utkání nás doma v neděli 26.5. od 10.15 hod. čeká další derby a to s Ústím n. Orlicí „B“.


Představení hráčů - B muži

  • Jakub Vencl

  • Michal Filip

  • Jakub Procházka

  • Vasil Dunas

  • Dominik Petráček