FK LETOHRAD, z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s. 0 : 1 (0 :0)

Branky: 65. Filip Radim.

Rozhodčí: MARTÍNEK Miroslav

ŽK: 1 : 1

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Janůj – Dvorský, Konečný, Pokorný (73. Chládek Martin), Šponar (K), Filip (73. Štefek ), Shymchyshyn, Javůrek (59. Kabourek), Chládek Dominik, Hauf, Škorpil.

Polička: Václavek - Kyllar Jan, Fogl, Filip, Kyllar Adam, Uher, Černohous (86. Kopecký), Kashalupa (79. Machačný), Krejsa (K), Špaček (75. Pišťáček), Vaníček.

V neděli dopoledne jsme v domácím zápase 22. kola 1.A třídy přivítali v derby hráče z Jablonného nad Orlicí. Domácí nenavázali na výkon z prvního poločasu ze zápasu z Poličkou. Snad jen prvních pět minut, kdy jsme měli dvě velké šance ale pak už po celý zápas udávali tón hry hráči hostujícího celku. Ne, že by se dostávali do vyložených šancí ale jejich hra byla přesnější.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločasu. Z naší strany chyběla přesnost a bohužel i nasazením a bojovností nás hostující celek převyšoval. Zápas rozhodla chyba v rozehrávce v 65. minutě.

Hosté si odvážejí plný počet bodů a troufám si napsat, že zaslouženě. Derby zápasy nám vyloženě nesedí, hlavně co se týká předvedené hry. Čeká nás ještě jedno derby proti Ústí nad Orlicí „B“.

V dalším utkání venku v sobotu 18.5. zajíždíme do Zámrsku, který vede tabulku. Odtud asi body nepřivezeme.