SK PŘELOUČ - FK LETOHRAD 2 : 0

Sestava : Tomáš Hubálek, Matěj Krejčí, Ondřej Rozlílek, Dan Třetina, Dominik Hejzlar, Šimon Matějíček, Jakub Stejskal, Petr Vávra, Matouš Vinkler, Alex Gregor, Vojta Šítek.

Náhradníci: Jakub Třetina,Jan Fišer

Dramatickým sháněním hráčů do sestavy jsme už v pátek zahájili přípravu na sobotní utkání... Bohužel nemoci ,  zranění a pouť nám vzali několik hráčů a tak už nám nestačili ani posily od starších a jeli s námi i mladší žáci!!!

Všichni ! hráči byli odhodláni nechat na hřišti duši a o poločase byl stav 0 : 0...

Do druhého dějství jsme poslali Jendu Fišera , udělali jsme přesuny na pozicích , ale soupeř nás k ničemu nepouštěl !

Naopak udeřil z rohu , který na 1. tyči umístil do branky domácí záložník...

Chyby plynou z tlaku a tak po závaru v našem vápně nedoustoupili naši zadáci domácího útočníka , který z blízka prostřelil v té době už zraněného Gólmyho ! Tomáš zápas dochytal  jen díky obstřikům!

Ani zástupci fan klubu nepomohli našemu ,,rozbitému" týmu... Přesto všichni , kteří jeli v sobotu do Přelouče , buď jako hráči , nebo jako fanoušci zaslouží uznání !

Děkujeme všem žákům , kteří nás v posledních utkáních doplňují!!!