FK LETOHRAD - TJ JISKRA LITOMYŠL 6 : 1

Sestava: Radek Pavlík, Matěj Krejčí, Ondra Rozlílek, Dan Třetina, Marek Adamec, Štěpán Šantrůček, Jakub Stejskal, Alex Gregor, Šimon Matějíček, Tomáš Halbrštát, Marek Mlynář

Náhradníci : Dominik Nastoupil , Dominik Švercl , Honza Fišer , Jakub Třetina

S odhodláním odčinit bodové ztráty z  venkovních hřišť jsme nastoupili do domácího zápasu proti borcům z Litomyšle.

Posíleni žáky, jsme do jednoho, včetně fans , věřili , že vyhrajeme.

Od první minuty bylo vidět , že jdeme za vítězstvím , jen se nedařilo proměnit šance...

Až v 17. minutě do zakončení dostal Mlynář a zavěsil!

Soupeř působil mladě , ale byl nepříjemně důrazný,rychle dostupoval naše borce a ti , jako by  si nevěděli rady!

Po jednom dohrání na pravé straně se na vápně uvolnil hostující kapitán a obstřelem na zadní tyč vyrovnal!

Po půlhodině hry se od vlastního vápna vydal na výlet s míčem Rozlílek a dodribloval až do sítě na druhé straně hřiště!

Za další 2 minuty už to bylo 3 : 1 , když Stejskal odstartoval svoje představení.

Ve druhém dějství Stejskal úřadoval po sedmi minutách , když doklepl krásnou kombinaci Šantrůčka , Mlynáře a Halbiho!

Další branku přidal Matějíček, který dorazil míč,který neudržel gólman hostí po trestném kopu Adamce.

V 75. , tentokrát hlavou po rohu , skóroval Stejskal a završil hattrick! Jeho role skončila v 80. minutě, když po doskoku dostal křeč do lýtka a musel odstoupit. I v 10 jsme se dostali do zakončení, bohužel Fišerovi gólman hostí slavit nedovolil!

Děkujeme za podporu z řad žáků i jejich rodičů!