SK HLINSKO - FK LETOHRAD 0 : 2

Sestava: Tomáš Hubálek, Matěj Krejč

í, Dan Třetina, Ondra Rozlílek, Marek Adamec, Dominik Hejzlar, Jakub Stejskal, Petr Vávra, Prokop Novák, Tomáš Halbrštát, Marek Mlynář

Náhradníci: Ondřej Kulhánek , Radím Šafář

Za deštivého počasí jsme v Hlinsku rozehráli další,už 29 kolo ...

Začali jsme sebevědomě,bez chyb jsme drželi soupeře daleko od naší branky...

Naopak naši svěřenci se pouštěli do útoků a jen trocha štěstí nám chyběla ke skórování!

Naše chvíle přišla v 19 . minutě,kdy Hejzlar vyslyšel volání Halbiho,poslal ho do křídla,odkud přilétl centr přesně do nohy Vávry a bylo to 1 : 0!

Další šance přišli po rozích,ale na brankové čáře varovali jednou stoper a podruhé golmanka domácích.

V závěru poločasu měl slabší chvilku Adamec,když svými nepřesnostmi poslal domácí do šancí, které ale zlikvidoval skvělý Gólmy !

Do druhého poločasu jsme nastoupili jistě,což jsme v zápětí potvrdili...

Vybojovaný míč vyvezl Rozlílek,dal Stejskalovi, který poslal míč na křídlo Hejzlarovi.

Všichni včetně golmanky čekali center, jenže lišák Dominik poslal míč na přední tyč a vedli jsme o dvě branky...

Vývoj zápasu jsme dale kontrolovali...

Když nám sudí neuznal nejhezčí branku z 20 metrů,kdy se trefil po druhé Vávra,pro údajný ofside Mlynáře a založenou tutovku! Stejskala, kterého zablokovali zadáci,vezeme si 3 body za výsledek ,,jen" 2 : 0 !