Trutnov: Hampl – Macek, Turner, Štěpánek, Knap, Trávníček, Slavík, Brejcha (77. Doubic), Čechovič (62. Balcar), Horčička, Zezula

Letohrad: Janůj – Kabourek, Šplíchal (82. Netolický), Jiřánek, Nágl, Štěpán, Macek, Faltus (70. Kadlec), Zbudil (79. Chládek), Veselý (70. Hiller), Šponar

Branky: 10., 24. Slavík  – 34. Šplíchal, 47. Zbudil

Žluté karty: 1:2

Rozhodčí: Havel Tomáš, Mrkáček, Bahník

Diváků: 274

Průběh utkání: Letohrad po divoké přestřelce na domácím hřišti v předchozím kole zavítal na půdu Trutnova. Úvodní minuty patřily spíše domácím, kteří toho náležitě využili a z rohu se dostali už v 10. minutě do vedení. První zakončení dokázal ještě Janůj v brance hostů vyrazit, ale na dorážku Slavíka už byl krátký, 1:0. O čtrnáct minut později se domácí opět radovali a opět zásluhou Slavíka, který po dlouhém míči za obranu, lobem přehodil vyběhnutého Janůje a poslal tak domácí dovedení 2:0. Letohrad však stihl ještě do poločasu náskok Trutnova snížit. Veselý zprava našel ve vápně Kabourka, ten po několika kličkách přihrál Šplíchalovi, který následně prostřelil domácího gólmana Hampla a bylo to 2:1. Do druhého poločasu vstoupil skvěle Letohrad. Ve 47. minutě rozehrál roh, domácím se podařilo míč po několika odrazech dostat za půlkruh, kde se do něho opřel Zbudil a krásnou střelou k levé tyči srovnal skóre, 2:2. V poslední desetiminutovce mohli překlopit vítězství na svoji stranu oba mančafty. Nejdříve Letohrad v 81. min., to když z rohu mířil do břevna hlavou Šplíchal. V první minutě nastavení pak zmařil radost domácích brankář Janůj, když jejich zakončení dokázal vytěsnit na břevno, odražený míč následně obrana hostů dokázala dostat do úplného bezpečí a tak se soupeři po závěrečném hvizdu rozcházeli smírně s výsledkem 2:2.

Aleš Majvald – hodnocení trenéra Do utkání jsme nevstoupili dobře a po špatně dohraném rohovém kopu jsme obdrželi první branku. To nás probralo a herní projev jsme zlepšili, ale po nákopu za obranu jsme dostali druhou branku. Kluci ale opět ukázali charakter a po deseti minutách se nám podařilo snížit a udržet po zbytek utkání ve hře. Když se nám podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat, tak jsme si mysleli i na obrat skóre a měli jsme tam zajímavé šance, ale bohužel bez gólového efektu. V závěru jsme měli při šancích domácích štěstí a bod z Trutnova s pokorou bereme. Teď je na nás jaký bodový zisk dokážeme potvrdit v domácích zápasech.