3. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj ve Vysokém Mýtě hráno 08.05.2022

Soupeři: TJ Lanškroun, SK Vysoké Mýto ,,A", SK Vysoké Mýto ,,B"

Sestava: Anikieiev Oleksandr, Baláš Bruno, Beneš Petr, Dušek Sebastian, Herman Mikuláš, Ješina Pavel, Malínek Jan, Prachař Matěj

FK Letohrad  – SK Vysoké Mýto ,,A" 4 : 6

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto ,,A" 3 : 6

branky: 2× Malínek Jan, 1× Prachař Matěj

FK Letohrad – TJ Lanškroun 4 : 11

branky: 2× Baláš Bruno, 1× Sebastian Dušek, 1× Prachař Matěj

Třetí fotbalový víkend nás zavedl do Vysokého Mýta kde našimi soupeři byli TJ Lanškroun a SK Vysoké Mýto ,,A" i ,,B". Hned na úvod jsme se postavili hráčům z Vysokého Mýta ,,A" a zde jsme bohužel už od začátku tahali za kratší konec. Bojovností jsme se vyrovnali, ale bohužel v proměňování šancí byli hráči z Mýta přesnější a stále si hlídali pohodlný náskok a zvítězili 6:4. O naše branky se postarali 2× Bruno Baláš a 2× Malínek Jan. V druhém zápase nás čekal druhý domácí tým a zde jsme absolutně prospali první poločas. Kluci jako by se zapomněli v kabině a tak první poločas skončil hrozivým skórem 5:0 pro hráče z Vysokého Mýta. Do druhého poločasu jsme se trochu probrali, ale domácí hráči si výsledek pohlídali a zvítězili 6:3. O branky se postarali 2× Malínek Jan a 1× Prachař Matěj. V posledním zápase nás čekal TJ Lanškroun a zde to byl opět zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním naši borci hráče z Lanškrouna přehrávali, ale spalováním šancí jsme si je nechali odskočit na rozdíl dvou gólů. Do druhém poločasu jsme chtěli vstoupit s cílem výsledek otočit, ale našim hráčům absolutně došli síly a hráčům z Lanškrouna do naší branky spadla každá střela co na ni mířila a tak bohužel poslední zápas dopadl 11:4 pro TJ Lanškroun. Za naše barvy se trefili 2× Baláš Bruno, 1× Sebastian Dušek a 1× Prachař Matěj

Rodičům děkuji za podporování a servis a hráčům za snahu, která se jim nedála upřít a věřím v lepší zítřky