3. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Králikách hráno 02.10.2022

Soupeři: FC Jiskra 2008, FK Česká Třebová

Hráno na 2×15 minut

Sestava: Anikieiev Oleksandr, Andreiev David, Gering Adrian, Herman Mikuláš, Ješina Pavel, Kutil Tomáš, Nágl Michal, Nágl Standa, Pavelka Jan, Torchuk Illia

FK Letohrad  – FC Jiskra 2008 4 : 5

branky: 1× Herman Mikuláš, 1× Anikieiev Oleksandr, 1× Nágl Standa, 1× vlastní

FK Letohrad – FK Česká Třebová 11 : 4

branky: 6× Herman Mikuláš, 3× Anikieiev Oleksandr, 1× Kutil Tomáš, 1× Andreiev David

První říjnový víkend byl opět ve znamení fotbalu a tentokrát nás zavedl na hřiště do Králík kde našimi soupeři byla domácí Jiskra 2008 a FK Česká Třebová. Počasí se naštěstí oproti předpovědi umoudřilo takže na nás čekalo celkem i hezké slunečné odpoledne. V prvním zápase se naši nejmenší postavili domácím hráčům a zde se dá říct, že to byla skoro chvílemi až ,,válka" o střed pole. Celé utkání se odehrávalo mezi oběma vápny a ke střelám nebo zakončením se dostávali obě mužstva sporadicky, ale bohužel domácí hráči byli vždy o jeden gól na před. Diváci v tomto zápase viděli i dva krásné vlastňáky po jednom na každé straně. Utkání nakonec skončilo 5:4 pro domácí. Za naše barvy se prosadili postupně Herman Mikuláš, Anikieiev Oleksandr, Nágl Standa a vlastní gól domácího hráče. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti hráčům z České Třebové a zde to byl už jiný výkon. Naši hráči se ničeho nebáli a dokázali ho i přehrávat ve středu pole a stříleli jeden gól za druhým. V tomto zápase se našim borcům i podařilo vstřelit dva krásné góly po nacvičeném rohovém kopu a i díky nim jsme si připsali pohodlné vítězství 11:4. O naše branky se postarali 6× Herman Mikuláš, 3× Anikieiev Oleksandr, 1× Kutil Tomáš, 1× Andreiev David. I o tomto víkendu se ukázala naše slabina a to je zachycení prvního zápasu, v kterém jsme opět prohráli a předvedli ospalý výkon, ale kluci jsou odhodlaní s tím do dalšího turnaje něco udělat a mají chuť se zlepšovat.

Děkuji rodičům za servis a povzbuzování během obou zápasů :-)

Děkuji Dušek P