5. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Letohradě hráno 16.10.2022

Soupeři: FK Spartak Choceň „A“, FK Spartak Choceň „B“, FO Lanškroun

Sestava: Andreiev David, Hašek Marek, Ješina Pavel, Kutil Tomáš, Nágl Michal, Nágl Standa, Pavelka Jan, Torchuk Illia

FK Letohrad  – FK Spartak Choceň „B“ 3 : 2

branky: 1× Andreiev David, 1× Kutil Tomáš, 1× Pavelka Jan

FK Letohrad – FK Spartak Choceň „A“ 0 : 12

FK Letohrad – FO Lanškroun 4 : 6

branky: 4× Andreiev David

Neděle 16.10.2022 byl dnem kdy nás fotbalový kolotoč zavedl opět na domácí hřiště. Naši soupeři dorazili z Chocně – dva týmy a Lanškrouna. V prvním zápase se nám postavili hráči z Chocně B a zde to byl boj od začátku do konce. Naši hráči se snažili bojovat, ale bohužel je tento turnaj nezastihl v optimálním rozpoložení. Po vyrovnaném prvním poločase naši hráči v druhém zabrali a díky třem gólům jsme zvítězili 3:2. O branky se postarali Andreiev David, Kutil Tomáš a Pavelka Jan. Do druhého utkání jsme nastoupili proti Chocni A a zde to byl bohužel zápas pouze na naší branku. Našim hráčům chyběla ve finální třetině hřiště lepší řešení a tak jsme hostujícího brankáře vůbec neprověřili, ale bohužel kupili v obrané polovině jednu chybu za druhou a soupeři celý zápas usnadnili a ten nás celkem jasně přehrál 0:12. V posledním zápase nás čekal sousední Lanškroun a zde to byl boj po celý zápas. Bohužel se naši hráči v koncovce zápasu dopustili chyb v obraně a už jsme je nedokázali napravit a prohráli 4:6. Branky za náš tým střílel pouze Andreiev David.

V tomto turnaji klukům lze poděkovat za bojovnost, ale bohužel s formou se nepotkali. Rodičům patří velké poděkování za podporu a snahu kluky probrat k lepším výkonům.