Sobota 11.9. 2021 v Letohradě

Soupeři : 1.FC Žamberk ,SKP Moravská Třebová

Hráno zápas 2×17 min (po domluvě se soupeři)

Sestava A : Oliver Křivohlávek, Kryštof Kubelka , Oskar Novotný , Tom Strnad , Kuba Halbrštát , Eliáš Adamec (první zápas), Fanda Douša (první zápas), Matěj Bartoš.

Sestava B : Tobiáš Mikyska ( druhý zápas), Vojta Václavek ,Maty Pirkl , Adam Bartoš , Šimon Zářecký , Lojzík Frydrych , Kristy Kosková , Váša Skalický.

FK Letohrad A  – 1.FC Žamberk A 3 : 16

branky: Strnad, Halbrštát, Křivohlávek

FK Letohrad A – SKP Moravská Třebová A 6 : 6

branky: 4× Halbrštát, 2× Strnad

FK Letohrad B  – 1.FC Žamberk B 7 : 8

branky: Kosková, Zářecký, 3× Pirkl ,2× Václavek

FK Letohrad B – SKP Moravská Třebová B 1 : 6

branky: Pirkl

První domácí turnaj u nás v Letohradě a ideální fotbalové podmínky. LETOHRAD A - Velice vyrovnaný bojovný zápas, který jsme v posledních minutách dokázali 4 góly vyrovnat. Ve druhém utkání proti Žamberku se nám zápas výsledkově nepovedl, ale svojí bojovností jsme dokázali vstřelit alespoň 3 góly. Pochvalu zaslouží všichni brankáři, kteří se v naší bráně vystřídali (téměř všichni). LETOHRAD B - Na našem druhém hřišti byly oba dva zápasy velmi vyrovnané. Je velká škoda, že se nám v prvním utkání nepodařilo vstřelit ještě jednu branku a tím zápas vyrovnat. U druhého zápasu jsme měli spoustu šancí ale chyběl nám poslední krůček (poslední dotek s balónem). Ale i tak byl tento zápas také vyrovnaný. Všichni zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu se poprat o výsledek. Děkujeme. Mikyska J. / Peřina M.