3.kolo Krajského přeboru mladších přípravek

Sobota 18.9. 2021 v Žamberku

Soupeři : FK Pardubice ,FO Lanškroun , 1.FC Žamberk.

Hráno zápas 2×15 min

Sestava A : Oliver Křivohlávek, Kryštof Kubelka , Oskar Novotný , Tom Strnad ,Fanda Douša ,Vojta Václavek , Mikyska Tobiáš.

Sestava B : Maty Pirkl , Adam Bartoš , Šimon Zářecký , Lojzik Frydrych , Váša Skalický, Matěj Bartoš , Pavel Jerry Géring.

FK Letohrad A  – FK Pardubice A 4 : 8

branky: 2× Strnad, Křivohlávek, Douša

FK Letohrad A – FO Lanškroun A 0 : 12

FK Letohrad A – 1.FC Žamberk A 3 : 21

branky: 3× Strnad

FK Letohrad B  – FK Pardubice B 2 : 8

branky: Bartoš Matěj , Frydrych

FK Letohrad B – FO Lanškroun B 2 : 2

branky: Pirkl , Géring

FK Letohrad B – 1.FC Žamberk B 2 : 10

branky: Bartoš Adam, Bartoš Matěj

Chladné počasí a první turnaj za účasti čtyř týmů.

LETOHRAD A – První zápas proti Pardubicím byl herně vyrovnaný, dokonce jsme i otočili výsledek, ale ke konci nás soupeř přestřílel. Zbylé dva zápasy nás soupeř jasně přehrál a zvítězil zaslouženě.

LETOHRAD B – V prvním a ve třetím zápase jsme bohužel tahali za kratší konec a prohráli. Je škoda, že se nám nepovedlo ještě nějaký ten gól přidat, protože šance jsme na to měli. Za to druhé naše utkání s Lanškrounem jsme byli lepší a už vedli 2:0, ale v závěrečných minutách o náskok přišli. A to jsme bohužel v posledních sekundách ještě neproměnili penaltu a tak to skončilo remízou. Škoda! Děkujeme. Mikyska J. / Peřina M.