Sestava 1 Tom Strnad, Maty Pirkl, Oliver Křivohlávek, Kuba Jánský, Š. Zářecký, Eliáš Adamec, Valča Adamcová.

Sestava 2 : Adam Bartoš, Šimon Zářecký, Kristy Kosková, Vojta Václavek, Tobiáš Mikyska, Lojzík Frydrych, Fanda Douša.

FK Letohrad 2  – MFK Chrudim 2 : 31

branky: Frydrych, Bartoš Adam

FK Letohrad 2 – SK Vysoké Mýto 5 : 14

branky: 2× Bartoš Adam, 3× Václavek

LETOHRAD A – V neděli 15. května dopoledne se odehrálo další kolo turnaje mladších přípravek ve Vysokém Mýtě. Minulé kolo jsme měli hráčů dost, ale tentokrát přišlo hodně omluvenek a hráčů moc nebylo. Určitě tomu nepřispěla ani skutečnost, že tento víkend byla v Letohradě pouť. V prvním zápase s Chrudimí nás soupeř jasně přehrál a byl po všech stránkách lepší. Bohužel se vstřelenými brankami soupeře jsme neměli moc chuť hrát. Za nás jedinou branku vstřelil Oliver. Ve druhém utkání s domácími z Mýta to bylo o něco lepší a v průběhu utkání jsme se soupeřem dokázali hrát i vyrovnanější části hry než tomu bylo v prvním zápase. Po jedné brance vstřelili Valča, Oliver a Maty. Pochvalu v naší brance zaslouží Tom, který celý turnaj odchytal, i když branek jsme dostali dost.

LETOHRAD B – V nedělním turnaji ve Vysokém Mýtě nás čekal první zápas s Chrudimí. To je soupeř, se kterým letos nemáme vůbec dobrou bilanci. A z hřiště odcházíme s vysokou porážkou. Druhý zápas s domácím týmem už byl hratelnější. V první půli jsme jsme dotahovali z našeho pohledu nepříznivý výsledek 3:5, ale z kraje druhého poločasu nám soupeř odskočil o pár branek a tím, bohužel, prohráváme. Znovu zaslouží pochvalu většina hráčů za bojovnost, protože všechny naše góly pramení právě už z té naší zmiňované bojovnosti.

Další turnaj odehrajeme v sobotu 21.5.2022 v Ústí nad Orlicí (náš první zápas začíná v 9:00). Odjezd AUTA v 8:10 hod. z parkoviště, sraz v Ústí n./O. v 8:25 hod. na hřišti.