FK Choceň – FK Letohrad 2 : 10

Góly: Peřina 5, Řehák 2, Fišer, Šulc, Třetina

Sestava: Lučynskyj David – Fišer Jan, Lučynskyj Artem, Adamec Daniel, Pešek Roman, Švec Jan, Třetina Jakub, Vosecký Matouš, Makar Jaroslav, Šulc Benajmin, Frydrych Jan, Peřina Marek, Řehák Jaroslav, Hrabáček Patrik

Radim Adamec: První přípravný zápas sehráli mladší žáci v Chocni. Choceň již dlouhodobě pouští své nejlepší hráče v žákovské kategorii do sousedního Vysokého Mýta do žákovské ligy, proto jsme tentokrát měli svůj úkol o trochu jednodušší. V této sestavě jsme hráli společně poprvé, někteří kluci hráli poprvé na větším hřišti a ve větším počtu hráčů (8+1). Přesto jsme hráli pěkný kombinační fotbal, dařila se nám rozehrávka po zemi od našeho brankáře, přechod přes střed hřiště až do gólových pozic před brankou soupeře. Občas jsme byli na štíru s proměňováním brankových příležitostí, občas jsme nenabíhali do správných prostorů, ale na zlepšení máme ještě dostatek času. Všichni kluci si zaslouží pochvalu na nasazení a fotbalový výkon.