ZA CELÝ FOTBALOVÝ KLUB FK LETOHRAD PŘEJEME KRÁSNÉ A SPOKOJENÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY,HODNĚ ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V ROCE 2022

5.mistrovský turnaj U9 v Moravské Třebové

Další utkání týmu Mladší elévové A není naplánováno.

Sobota 5.5. 2018 Moravská Třebová

Týmy : Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FK Letohrad, TJ Svitavy, FK Česká Třebová

FK Letohrad : FK Česká Třebová 2 : 3

branky : Adamec , Štěpán z penalty

FK Letohrad : Moravská Třebová 5 : 1

branky: Adamec 4× , Štěpán

FK Letohrad : TJ Svitavy 6 : 4

branky: Adamec 3×, Štěpán, Krejsa, Jirucha

Sestava : Kuba Třetina – Adamec Míša , Vosecký Matouš , Mike Štěpán, Dan Krejsa, Dominik Nastoupil, Tom Jirucha (poslední zápas)

V sobotu jsme se za hezkého a slunečného počasí zúčastnili turnaje v Moravské Třebové. Díky účasti kluků ze starší přípravky na turnaji v Ostravě jsme museli doplnit starší ročníky a tak jsme hráli pouze s jedním střídajícím hráčem. První zápas jsme hráli s Českou Třebovou, po většinu zápasu jsme byli lepším týmem ale bohužel jsme neproměňovali šance což také vedlo k naší porážce, dalo by se říci, že nás porazil jeden šikovný fotbalista z České Třebové na kterém měl soupeř postavenou hru a ten nám dal všechny branky soupeře. Další zápas nás čekal s domácím týmem Moravské Třebové, kluci hráli opravdu velmi dobře, nahrávali si, kombinovali a konečně jsme začali dávat góly, střelecky se dařilo především Míšovi, který dal 4 branky. Po těchto dvou zápasech musel na Bambíny turnaj do Letohradu odjet trenér Pepa Třetina a trenérské žezlo předal na poslední zápas se Svitavami dvojici Krejsa/Nastoupil. V tomto zápase jsme mohli využít i služeb Toma Jiruchy. Po našem rychlém vedení 2:0 soupeř utkání ještě zdramatizoval o skóre otočil na 2:3, kluci ale zabojovali a po pěkných akcích jsme utkání dotáhli do vítězného konce a úspěšné trenérské premiéry. Tímto bych chtěl kluky pochválit za předvedené výkony a bojovnost, i v malém počtu hráli pěkný fotbal který v posledních dvou zápasech okořenili góly a pěknými akcemi. Děkuji . Asistent trenéra Krejsa .

Text vložil: Radek Pavlík

• 29.01.2022 10:00 | U13 - VP | FK Letohrad - SK Vysoké Mýto U12
  • 29.01.2022 14:00 | A muži | Slavie Hradec Králové - FK Letohrad - UMT Slavie
  • 05.02.2022 12:00 | A muži | TJ Svitavy - FK Letohrad - UMT Svitavy