Hlavní menu

FK OEZ Letohrad - MK Polička 8 : 0 (5 : 0)

Další utkání týmu U13 - VP není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – MK Polička 8 : 0 (5 : 0) – 29.3. 2009

FK OEZ Letohrad – MK Polička 8 : 0 (5 : 0)

Střelci:
Valenta Patrik 2× , Stejskal Jakub , Hynek Tomáš 4× , Procházka Jakub.

Sestava:
Hudec David , Stejskal Jakub , Švestka Jiří , Lakomý Jan , Černín Pavel , Švercl Martin , Skotálek Jan , Tuleja Miroslav , Sova Lukáš , Procházka Jakub , Veselý Michal , Škorpil Marek , Hynek Tomáš , Valenta Patrik

Po zimní přestávce první jarní mistrovské utkání hrané v domácím prostředí na umělé trávě. Od prvních minut se hrálo převážně na polovině hostujícího mužstva. Ve čtvrté minutě Hynek zahrává rohový kop a Valeta střílí prví gol 1:0 . V desáté minutě Hynek prochází přes dva bránící hráče a krásnou přihrávkou na velké vápno nachází Stejskala , který parádní střelou zvyšuje na 2:0. O sedm minut později se na hranici vápna uvolnil Valenta a svoji druhou brankou přidáva třetí gol. 3:0. Ve 24 minutě Valenta uniká po pravé straně přihrává do vápna Hynkovi 4:0. Dvě minuty před koncem prvního poločasu tentýž hráč si ve vápně pohrál se třemi obránci a brankáři nedává šanci 5:0 a tím uzavírá první poločas.
Začátek druhého poločasu se sice hrálo na polovině hostujícího mužstva , ale další branka padla až v 17 minutě druhého poločasu , kde se ve vápně dostává k míči Hynek a zvyšuje na 6:0. O pět minut později posílá Stejskal krásnou přihrávku opět na Hynka , který střílí svou čtvrtou branku v utkání 7:0. Konečnou podobu a poslední branku utkání střílí Procházka , po pěkné akci a přihrávce Tuleji. 8:0.


Text vložil: Mikyska Josef

 

Rozpis utkání

Partneři