Hlavní menu

Aktualita:

9. kolo Krajská 1.A třída mužů 26.9. 2021 od 10:15 hod FK LETOHRAD B – SK Zámrsk . POZOR – přečtěte si podmínky pro vstup na stadion při utkáních ŘKČ

Góly: Adamec, Gregor

Sestava: Radek Pavlík – Nastoupil Dominik, Lučinský oma, Vinkler Matouš, Adamec Michal, Kanon Robin, Gregor Alex, Třetina Jakub, Šítek Vojta, Fišer Jan, Šulc Ben

Radim Adamec: Třetí kolo krajského přeboru mladších žáků odehráli naši kluci v Pardubicích na hřišti SK Pardubičky. Už z loňských zápasů jsme věděli, že soupeř hraje velmi důrazně a potvrdil to i v dnešním zápase. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale buď v rozhodujícím okamžiku selhali střelci nebo brankáři předvedli vynikající zákrok, proto jsme do kabin odcházeli za bezgólového stavu. Tušili jsme, že rozhodne chladnokrevnost střelců a zároveň kousek štěstí v gólových situacích. Ve druhém poločase byla hra v poli i nadále vyrovnaná, ale my jsme si vytvořili více brankových příležitostí. Několik tutovek jsme ještě neproměnili, ale pak jsme udeřili ze dvou rychlých brejků. Soupeř střelou z dálky 10 minut před koncem snížil a v tu chvíli jsme věděli, že si kluci musí hrábnout na dno svých sil, nebo jsme díky zraněním měli už jen jednoho hráče na střídání. Naši borci to ale zvládli, a za výkon i výsledek si zaslouží velkou pochvalu đŸ˜Š.

Text vložil: Radek Pavlík