5.kolo Krajského přeboru U9 a ml. v Letohradě

Další utkání Mladší elévové A:
Memoriál Miroslava Kliky pro U9 v Opočně - , 22.06.2019 od 09:00 hod

Týmy : FK Letohrad – FK Pardubice  – SK Nemošice– FK Česká Třebová

FK Letohrad  – FK Česká Třebová 16 : 0

Góly: Adamcová 7×, Třetina , Černohous 3×, Vosecký 2×, Kubíček , Pantsulych , Peřina

Pro Matěje Kubíčka to byl první zápas a hned si dal svůj první gól.

FK Letohrad  – FK Pardubice 11 : 1

Góly: Kučírek , Krejsa 2×, Adamcová 3×, Černohous , Vosecký , Kubíček , Pantsulych 2×

FK Letohrad  – SK Nemošice 7 : 1

Góly: Adamcová 3×, Černohous 2×, Pantsulych , Peřina

Sestava: Třetina Kuba, Vosecký Matouš , Kubíček Matěj, Krejsa Daniel, Adamcová Veronika, Kučírek Eliáš, Černohous Lukáš, Peřina Marek, Pantsulych Andryj.

Slovo trenéra Josefa Mikysky – V neděli 7.10. za krásného počasí a už podruhé na domácím hřišti u nás v Letohradě jsme pořádali turnaj přípravek . Na turnaj se dostavily kvalitní týmy z blízkého i vzdálenějšího okolí. FK Česká Třebová, SK Nemošice, FK Pardubice. Krásné počasí pro sportovní klání provázelo hráče a fanoušky celé nedělní dopoledne. Ideální podmínky pro fotbalový turnaj slibovaly dobré výsledky. Ve vzduchu bylo cítit napětí a velké očekávání. A ano, hned v prvním zápase s týmem z České Třebové se ukázalo, že letohradští jsou velice dobře připraveni. Násobený hokejový výsledek 16:0 byl toho důkazem. Utkání bylo plné pěkných a promyšlených přihrávek a koukavých gólů. Pro nováčka v letohradském fotbalovém týmu – Matěje Kubíčka – byl tento zápas prvním, a hned si vstřelil svůj premiérový gól. Druhý zápas se vyvíjel podle stejného scénáře napsaným důsledným trenérem Josefem Mikyskou. Letohradští fotbalisté se do týmů FK Pardubice pustili s obrovským odhodláním vyhrát. Ono odhodlání se prakticky ihned po začátku zápasu projevilo góly. Herní převaha a okamžité gólové vedení letohradského týmu zajistili z pohledu Letohradu klidnou hru. I díky tomu padaly góly jeden za druhým. Na hře bylo vidět, že je konstruktivní, fotbalisté si počínali zkušeně a promyšleně. Jedna velká báseň na bázi pojď sem-kam jdeš-nazdar-gól. Třetí utkání, v zatím relativně poklidném turnaji, byl zápas vyznačující se tvrdými a důraznými souboji. Soupeř SK Nemošice měl podstatně výškovou a váhovou převahu. Celý zápas byl vypjatý nejenom na hřišti, ale i v poli fanoušků to vřelo. Přísné souboje střídaly tuhé střety se soupeřem. Těžká písemka pro naší mladší přípravku A. Ovšem Tým Letohradu projevil své fotbalové schopnosti i tentokrát. Nezlomná, odhodlaná a pevná obrana společně s drtivým náporem naší pohotové a důrazné ofenzívy zajistily, že na konci jasně hovořil výsledek duelu Letohrad- Nemošice s šesti gólovým náskokem.

Těšíme se na další napínavé utkání. Děkuji za krásný fotbalový zážitek nadějným hráčům, trenérovi a starostlivým rodičům. Adamec Josef./ Mikyska

Text vložil: Radek Pavlík

• 22.06.2019 09:00 | Mladší elévové A | Memoriál Miroslava Kliky pro U9 v Opočně -
  • 24.08.2019 09:00 | Starší elévové A | International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havličkuv Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Vlašim