Letohrad - Slavia B 0:1

TJ Sokol Dolní Újezd - FK Letohrad, 23.09.2018 od 16:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SKP Slovan Moravská Třebová, 28.09.2018 od 15:30 hod

FK OEZ Letohrad – SK Slavia Praha B 0 : 1 (0:1)

Domácí: Kykal – Hynek (59.Lukeš), Valta, Strasmeier, Adam – D.Stejskal, Řehák (89.Rompotl), Čada, Hundák – Ujec (80.Remeš), M.Stejskal Trenér: Karel Havlíček

Hosté: Diviš – Kobler, Kindel, Held, J.Hošek – Šimeček, Koreš (82.Vácha), Javorek, Grajciar – Litteri (63.Gulajev), Honka (87.P.Hošek) Trenér: Miroslav Janů

Branky: 27.Honka

ŽK: Remeš – Diviš, Šimeček

HR: Kučka Jiří AR: Hodač, Vaclík

Průběh utkání: Ani napočtvrté Letohrad nevyužil domácí prostředí k plnému zisku bodů. Třetí prohra v řadě 0:1 znamená stále pozici u dna tabulky a čekání na příděl bodů pokračuje. Začátek zápasu přinesl první ale jak se později ukázalo i poslední velkou šanci domácího týmu. Velké obležení Divišovy branky zajistil střelou Hundák a dorážka Ujce se štěstím skončila polapením hostujícího gólmana. V 17.minutě centroval Hundák a Čada hlavou mířil mimo. Ve 25.minutě zahrozil Litteri, když po průniku zprava trefil levou tyč Kykalovy brány. Ve 27.minutě Grajciar opět z pravé strany vyslal pas do vápna, od Hynkovy nohy míč přilétl k Honkovi, který ho s přehledem uklidil do sítě. Podobná situace se opakovala i těsně před přestávkou, Grajciar opět našel Honku, Kykal vytáhl na roh. Ve druhé půli měli hosté několikrát blízko ke zvýšení náskoku, ovšem s proměňováním šancí byli na štíru. Honka postupoval sám, ale zakončil doslova hrůzostrašně. V 55.minutě si Litteri obhodil Strasmeiera, ale slabá střela nemohla Kykala ohrozit. V 56.minutě Koreš prošel podél brankové čáry, na malém vápně našel Honku, který mířil nad. V 77.minutě vypálil Javorek, Kykal vyrazil ke Gulajevovi, jenž v dobré pozici přestřelil. Domácí zahrozili D.Stejskalovou tvrdou střelou, Diviš musel s námahou zasahovat. D.Stejskal vymyslel i další šanci pro Čadu, který zakončoval doprostřed brány a Diviš se nachytat nenechal.

Text vložil: Roman Suchomel

Potřetí v řadě jsme prohráli 0:1, takže naše situace není jednoduchá. Ze všech tří proher mě tato mrzí nejméně, Slavia byla lepší. Nepřivezla žádné posily, a ani to nebylo potřeba. Má konsolidovaný mladý tým. Viděl jsem ji už v Náchodě, kde bylo jasné, že nás nic lehkého nečeká. Mohli jsme dostat klidně i víc branek než jenom jednu. Paradoxní je, že Slavia své šance, které si vypracovala, nevyužila, ale gól jsme jí darovali fatální chybou my.

Karel Havlíček, trenér FK OEZ Letohrad

Převzato z www.denik.cz

• 19.09.2018 17:00 | U15 - VP | Ondrášovka cup - FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 22.09.2018 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun