Karlovy Vary - Letohrad 1:1

FK Letohrad - FK Šumperk - příprava - hřiště Vamberk, 20.07.2019 od 10:15 hod

Domácí Buldoci měli podle předpokladů slupnout Letohrad jako malinu. Nestalo se a hosté si odvezli z Karlových Varů, především z pohledu psychiky, cenný bod.

FC Buldoci Karlovy Vary: Četverik – Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Vondráček, Mičkal, Kotáb, Tafat, Chod, Nerad.

Trenér: Stanislav procházka

FK OEZ Letohrad: Kykal – Řehák, Adam, Rompotl, Lukeš – M. Stejskal (78.Ujec), Valta, Čada, Hundák (90.Šponar) – Kočí, D. Stejskal

Trenér: Karel Havlíček.

Branky: 68.Velkoborský – 85.Ujec

Žluté karty: Geňo, Oslovič, Jenáček, Kotáb – Kočí, Valta, Ujec

Rozhodčí: Rauch – Košan, Paták, DS Krejčí.

Diváků: 184

Z dalšího zápasu v ČFL vám přinášíme zpravodajství pomocí online přenosu ze západu Čech. První půle je za námi a hosté drží bezbrankový výsledek. Domácí byli po většinu času lépe hrajícím týmem, ale zhruba v polovině poločasu se ke slovu dostali i hosté a několikrát významně pozlobili favorita.

Uvidíme jak se bude vyvíjet druhé dějství na umělé trávě v Drahovicích.

V 68.minutě si na centr Tichoty naskočil střídající Velkoborský a hlavou otevřel skóre 1:0.

V 85.minutě naskakuje na standardku střídající žolík Milan Ujec a vyrovnává, skvěle !!!!!!

Komentář z Orlických novin:

Karlovy Vary chtěly zápas rozhodnout logicky co nejdříve, aby Letohrad nekousal příliš dlouho. Proto také začaly velkým náporem. Domácí fotbalisté vytrvale ostřelovali Kykala v brance Letohradu, nicméně bezbrankový stav vydržel celý poločas.

Ve druhé půli bylo patrné, jak jsou domácí z bezbrankového stavu zoufalí. Jejich útoky byly už spíše křečovité. V 60. min. nechybělo mnoho a Letohrad šel do vedení, jenže míč před domácí brankou jenom proskákal do autu, aniž by ho někdo tečoval. Karlovy Vary však mají ve svém arzenálu ničivou zbraň – přímé kopy Tichoty a hlavu Velkoborského. Díky tomu se také domácí dostali v 68. min. do vedení. Letohradský trenér Havlíček poslal na hřiště čerstvého Ujce a střídání se ukázalo jako geniální tah. Pět minut před koncem si totiž Ujec naskočil na centr a hlavou zařídil dělbu bodů.

Převzato z www.denik.cz

Text vložil: Roman Suchomel

Naplnilo se přesně to, co jsme očekávali. Každý kontakt hráčů na naší polovině byl přímým kopem proti nám. Zápas byl veden trochu úzkostlivě ve prospěch domácích. Věděli jsme, že Karlovy Vary na standardní situace spoléhají. Mají sedm vysokých hráčů. Každý přímý kop byl velice nepříjemný a nepřehledných situací bylo v našem vápně hodně. Díky kvalitní obraně a zlepšenému výkonu brankáře Kykala se nám dařilo celkem dobře vzdorovat. Sice jsme inkasovali, ale odpověděli jsme silnou zbraní domácích, vyhraným hlavičkovým soubojem.

Karel Havlíček, trenér FK OEZ Letohrad

Převzato z www.denik.cz

• 20.07.2019 10:15 | A muži | FK Letohrad - FK Šumperk - příprava - hřiště Vamberk
  • 21.07.2019 18:00 | B muži | Baník Vamber - FK Letohrad B - příprava