Letohrad - Blansko 2:1

TJ Sokol Dolní Újezd - FK Letohrad, 23.09.2018 od 16:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SKP Slovan Moravská Třebová, 28.09.2018 od 15:30 hod

Třetí utkání se soupeři z MSFL skončilo první výhrou, pod kterou se výrazně podepsal kanonýr Kočí, kterému se gólově v přípravě velmi slušně daří.

FK OEZ Letohrad – Blansko 2 : 1 (0:0)

Domácí I.půle: Kykal – Lukeš, Strasmeier, Valta, Vaniš – Hundák, Bíro, Řehák (15.Kail), Glos – Honka, M.Stejskal

Domácí II.půle: Kykal – Rompotl, Strasmeier, Valta, Kail – Kříž, Hundák (70.Vaniš), Lukeš, D.Stejskal – Honka (70.M.Stejskal), Kočí

Branky: 72 a 80..Kočí – 53.vlastní

Rozhodčí: Valenta – Pavlas, Filip

Průběh utkání:
Třetí utkání se soupeři z MSFL skončilo první výhrou, pod kterou se výrazně podepsal kanonýr Kočí, kterému se gólově v přípravě velmi slušně daří. První půle skončila bez branek, ale na obou stranách byly k vidění okamžiky, které brankou mohly skončit. Za domácí dvakrát nebezpečně vypálil M.Stejskal, hosté branky dosáhli, ale pouze z ofsajdu.
Po změně stran se hosté díky svému pohybu krátkodobě usadili na domácí polovině a odměnou za aktivitu jim byl vedoucí gól, dosažený s přispěním Strasmeierovy teče. Poslední dvacetiminutovka patřila Kočímu. Nejprve dorazil z bezprostřední blízkosti míč vyražený gólmanem a v 80.minutě po akci Vaniše s Křížem hlavou přehodil hostujícího gólmana podruhé. Domácí dosáhli i třetí branky, ale ta podobně jako u Blanska v první části pro ofsajd nebyla uznána.
Generálka na jarní odvety se hraje za týden v Hradci Králové, ostrý vstup do soutěže 15.března na Vyšehradě a letohradská premiéra se uskuteční v sobotu 21.března od 15 hodin s Královým Dvorem, tedy soupeřem, kterého jsme jako jediného na podzim porazili.

Text vložil: Roman Suchomel

Jsem velmi nespokojený s výkonem mužstva v tomto zápase. Byl to náš nejhorší výkon v přípravném období. Soupeř byl ve všech směrech lepší. V tomto utkání jsme si nezasloužili ani remízu. Velké výhrady mám k hráčům, co by náš tým měli v jarní části táhnout. Utkání jsme vyhráli jen díky střídajícímu brankáři Blanska, který neměl čisté svědomí ani u jednoho z námi vstřelených gólů. Musím konstatovat, že se několik hráčů notně vzdálilo základní sestavě. S podobným přístupem bychom v mistrovském utkání tvrdě narazili.

• 19.09.2018 17:00 | U15 - VP | Ondrášovka cup - FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 22.09.2018 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Mladší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Bambíny | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Letohrad,AFK Union Rokytnice