Letohrad - Blansko 2:1

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Třetí utkání se soupeři z MSFL skončilo první výhrou, pod kterou se výrazně podepsal kanonýr Kočí, kterému se gólově v přípravě velmi slušně daří.

FK OEZ Letohrad – Blansko 2 : 1 (0:0)

Domácí I.půle: Kykal – Lukeš, Strasmeier, Valta, Vaniš – Hundák, Bíro, Řehák (15.Kail), Glos – Honka, M.Stejskal

Domácí II.půle: Kykal – Rompotl, Strasmeier, Valta, Kail – Kříž, Hundák (70.Vaniš), Lukeš, D.Stejskal – Honka (70.M.Stejskal), Kočí

Branky: 72 a 80..Kočí – 53.vlastní

Rozhodčí: Valenta – Pavlas, Filip

Průběh utkání:
Třetí utkání se soupeři z MSFL skončilo první výhrou, pod kterou se výrazně podepsal kanonýr Kočí, kterému se gólově v přípravě velmi slušně daří. První půle skončila bez branek, ale na obou stranách byly k vidění okamžiky, které brankou mohly skončit. Za domácí dvakrát nebezpečně vypálil M.Stejskal, hosté branky dosáhli, ale pouze z ofsajdu.
Po změně stran se hosté díky svému pohybu krátkodobě usadili na domácí polovině a odměnou za aktivitu jim byl vedoucí gól, dosažený s přispěním Strasmeierovy teče. Poslední dvacetiminutovka patřila Kočímu. Nejprve dorazil z bezprostřední blízkosti míč vyražený gólmanem a v 80.minutě po akci Vaniše s Křížem hlavou přehodil hostujícího gólmana podruhé. Domácí dosáhli i třetí branky, ale ta podobně jako u Blanska v první části pro ofsajd nebyla uznána.
Generálka na jarní odvety se hraje za týden v Hradci Králové, ostrý vstup do soutěže 15.března na Vyšehradě a letohradská premiéra se uskuteční v sobotu 21.března od 15 hodin s Královým Dvorem, tedy soupeřem, kterého jsme jako jediného na podzim porazili.

Text vložil: Roman Suchomel

Jsem velmi nespokojený s výkonem mužstva v tomto zápase. Byl to náš nejhorší výkon v přípravném období. Soupeř byl ve všech směrech lepší. V tomto utkání jsme si nezasloužili ani remízu. Velké výhrady mám k hráčům, co by náš tým měli v jarní části táhnout. Utkání jsme vyhráli jen díky střídajícímu brankáři Blanska, který neměl čisté svědomí ani u jednoho z námi vstřelených gólů. Musím konstatovat, že se několik hráčů notně vzdálilo základní sestavě. S podobným přístupem bychom v mistrovském utkání tvrdě narazili.

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -
  • 16.12.2018 09:00 | Bambíny | Halový turnaj U7 v Letohradě -
  • 05.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 ve Skutči - FC Hlinsko, SK Vysoké Mýto, FK Čáslav, FC Chotěboř,FC Slovan Havličkuv Brod, FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, FK Letohrad